Sekmadienį Šilutės rajono keliuose nustatyta per 250 greičio mėgėjų

Greicio megejai1 0501Sekmadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai tikrino transporto priemonių greitį Šilutės rajone, ypač didelį dėmesį skirdami keliui Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda.

Patikrinimą pareigūnai surengė atsižvelgdami į šiame kelyje itin dažnai viršijamą greitį, o taip pat ir policijoje gaunamus gyventojų prašymus stiprinti greičio kontrolę kelio ruože ties Saugomis.

Šįkart pažeidimus pareigūnai fiksavo mobiliuoju greičio matuokliu naudodami specialiaisiais policijos ženklais nepažymėtą tarnybinį automobilį.

Pusdienį trukusio patikrinimo metu buvo nustatyta per 250 greičio mėgėjų, tarp jų net penki, važiavę 50 kilometrų didesniu nei leistina greičiu. Vienas iš įkliuvusių vairuotojų, sustabdytų Mantvydų kaime – 32 m. D.R. Vyras viršijęs leistiną greitį daugiau nei 50 km/val., bandė išsipirkti 150 Lt kyšiu. Už šį greičio viršijimą jam gresia 1000-1500 Lt piniginė bauda ir vairavimo teisių atėmimas.

Panašus patikrinimas Saugose vykdytas ir gegužės 1-ąją. Tąkart užfiksuoti 197 vairuotojai, viršiję leistiną greitį gyvenvietėje.

Policija primena, kad didelis važiavimo greitis yra viena dažniausių mirtinų eismo nelaimių priežasčių ir ragina vairuotojus kelyje elgtis atsakingai bei saugoti savo ir kitų gyvybę.