Sekmadienį Vilkyčiuose gaudė lenktynių automobiliai

DSC 4791Sekmadienį į Vilkyčių ralio-kroso trasą susirinko visi ralio automobilių, variklių gausmo ir padangų sukeltų dulkių mėgėjai. Vienintelėje Europos čempionatui keliamus reikalavimus atitinkančioje trasoje Lietuvoje įvyko ralio-kroso čempionato „European Rallycross Challenge“ trečiasis etapas. Tokios svarbos renginys Lietuvoje surengtas pirmą kartą. Savo meistriškumą parodyti susirinko lenktynininkai iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Olandijos, Austrijos, Belgijos ir Vokietijos.

Varžybose sėkmingai pasirodė ir Lietuvos pilotai, tačiau iki apdovanojimų jiems pritrūko dar lašelio sėkmės.„Super Cars“ automobilių klasėje lyderiavęs Paulius Pleskovas finale nusileido savo oponentui rusui Romanui Stepanenko, o trečioji viena atiteko vokiečiui Berndui Schomakeriui.

„Vilkyčiai Cup“ klasėje pirmas finišavo lenkas Bartlomiejaus Ruszczynskio, kuriam savo poziciją užleido Domas Vercinskis. Trečią vietą užėmė taip pat Lenkijos atstovas – Lukaszas Kutyna.

Sėkmė nuo tautiečių nusisuko ir „Super 1600“ klasės važiavime. Pirmoje pozicijoje važiavęs Laurynas Diržininkas išlėkė iš trasos ir vietą ant nugalėtojų pakylos užleido latviui Martinsui Poriečiui.

Lenktynininkai varžėsi specialiai ralio krosui pritaikytais automobiliais: „Škoda“, „Ford“, „Mitsubishi“, „Suzuki“, „Volvo“, „Peugeot“,

Minėtas čempionatas prasidėjo gegužės 3-iąją Prancūzijoje, o šiemet planuojami dar 4 etapai.