SEL energija išsiverš „Švyturio” arenoje

SEL

Didžiąsias žiemos šventes uostamiestyje paženklins įspūdingas „SEL“ pasirodymas naujojoje „Švyturio“ arenoje. Gruodžio 29 d. įvyksiantis šou „Energija ateina!“ turėtų tapti vienu techniškai stipriausių grupės istorijoje.

Liepą Klaipėdos vasaros estradoje surengtas „SEL“ koncertas daugelį nustebino savo mastais bei profesionalumu. Į pajūrį sugrįšianti grupė aukštai iškeltos pasirodymų kokybės kartelės nuleisti neketina ir arenoje žada įsukti tikrą ryškių įspūdžių pūgą – tai galima prognozuoti jau iš šou pavadinimo. Uostamiestyje įvyksiantis koncertas bus per penkis miestus nusidrieksiančio turo dalis.   

Greitai savo gyvavimo dvidešimtmetį švęsianti „SEL“ – pirmoji lietuviška grupė, pasirodysianti modernioje erdvėje, apie kurią klaipėdiečiai jau seniai svajojo. Debiutas turėtų pateisinti net pačių reikliausiųjų lūkesčius, nes tiek šeimininkai, tiek organizatoriai bei patys muzikantai pasiryžę siekti geriausio rezultato.

Tai, jog kiekvienam savo pasirodymui „SEL“ ruošiasi preciziškai – jokia naujiena, tačiau verta pažymėti, jog Klaipėdos „Švyturio“ arena, palyginus su kitomis Lietuvoje, išsiskiria itin gera akustika. Dar projektuojant statinį šiam aspektui buvo skiriamas ypatingas dėmesys.

Neeilinį reginį užtikrins apie 30 grupės koncertus aptarnaujančių profesionalų pajėgos, įspūdingos dekoracijos, LED ir lazerinių technologijų gausa bei tonos garso aparatūros, kurios teko ieškoti ir už Lietuvos ribų. Nemenku iššūkiu organizatoriams tapo pasirodymui reikalinga scena – įspūdingi jos gabaritai objekto šeimininkus privertė skėsčioti rankomis, tačiau galiausiai išeitis visgi buvo surasta.

Arenos sienų stiprumas gruodžio 29-ąją bus išmėgintas apie 3 valandas griaudėsiančia šokių muzika. „SEL“ neapsiribos vien albumo „Aš kaip žąsis“ hitais – gaiviai bei naujai suskambės ir senesni kūriniai, taipogi bus pristatyti patys šviežiausi grupės singlai, jau greitai šturmuosiantys radijo stočių topus.

„Nebūna dviejų vienodų koncertų ir jų atmosferos neįmanoma atkartoti. Pasistengsime atvežti daug pozityvios nuotaikos ir lauksime koncerte visų – neišskiriant nei tų, kurie su mūsų muzika subrendo, nei jaunosios kartos atstovų, kurie „SEL“ atrado tik pastaraisiais metais“, – kalbėjo Egidijus Dragūnas.

Kalėdinę „SEL“  dovaną „Švyturio“ arenoje iš viso turės progą įvertinti apie 8 tūkst. žmonių. Vos pasirodžius žiniai apie planuojamą koncertą kilęs ažiotažas leidžia nuspėti, kad arena bus sausakimša. „Bilietai.lt“ sistemoje pirmieji 3 tūkst. gerbėjų bilietus gali įsigyti už specialią kainą – 34 Lt.