Selenas sumažina pavojų susirgti prostatos vėžiu

big495Naujojoje Danijos ataskaitoje teigiama, kad vyrams, kurie vartoja papildus su mikroelementu selenu, kyla mažesnis pavojus susirgti prostatos vėžiu.

Vyrai gali labai paprastai sumažinti jiems gresiantį pavojų susirgti prostatos vėžiu – vartoti seleno papildus arba valgyti maistą, kuriame gausu šio mikroelemento.

Danijos universiteto padalinio Nacionalinio maisto instituto išleistoje naujojoje ataskaitoje pateikiama išsami esamų mokslinių duomenų analizė, parodanti atvirkštinį ryšį tarp seleno vartojimo ir susirgimų prostatos vėžiu. Naujoji ataskaita moksliškai pagrindžia visiškai naujas mitybos rekomendacijas, kurias neseniai paskelbė Danijos veterinarijos ir maisto administracija.

Europiečiai gauna per mažai seleno

Selenas yra mikroelementas, kurį gauname, be kitų produktų, valgydami žuvį, vėžiagyvius, subproduktus (pavyzdžiui, skrandukus, kepenėles), riešutus ir viso grūdo produktus.

Seleno kiekis europiečių maiste santykinai mažas, palyginti, pavyzdžiui, su Šiaurės Amerikos gyventojų maistu. Taip yra todėl, kad Europoje žemės ūkio paskirties žemėje yra nedaug seleno.

Iš tikrųjų, kai ES prieš daugelį metų apmokestino kviečių importą iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Europos gyventojų suvartojamas seleno kiekis labai sumažėjo, nes iš Amerikos į Europą buvo pradėti tiekti mažai seleno turintys kviečiai.

Svarbus organizmuiLT SelenoPrecise 30 mort

Žmonėms labai svarbu gauti reikiamą seleno kiekį. Tyrėjai nustatė ne mažiau kaip 25-30 skirtingas nuo seleno priklausomų baltymų (selenoproteinų) rūšis, kurioms selenas būtinas, kad jos tinkamai funkcionuotų.

Kai kurie šie selenoproteinai kontroliuoja organizmo gynybą nuo virusų, bakterijų, infekcijų ir netgi tam tikrų vėžio formų.

Daniškos seleno mielės

Patogiausias būdas pagerinti seleno vartojimą ir padidinti jo kiekį – kasdien gerti daniškų seleno mielių papildą „SelenoPrecise“.

Šis papildas – unikali patentuota seleno formulė, užtikrinanti didžiausią biologinio įsisavinimo laipsnį.

„SelenoPrecise“ yra vienintelės seleno mielės rinkoje, pasižyminčios dokumentais įrodyta savybe – kad žmogaus organizmas efektyviai įsisavina 88,7 % jose esančio seleno kiekio. Vartodami 1-2 tabletes per dieną, gausite tokį seleno kiekį, kuris nurodomas keliuose paskelbtuose tyrimuose kaip būtinas gerai sveikatai palaikyti.

„SelenoPrecise“ sukūrė ir gamina Danijos bendrovė „Pharma Nord“ – viena pirmaujančių Europoje aukštos kokybės maisto papildų gamintojų.