Seminaras Meno mokykloje sulaukė ypatingo dėmesio

Mano mokykla_2Šilutės meno mokykloje vyko seminaras „Teisingas jaunųjų pianistų fortepijoninės technikos įgūdžių formavimas. Principai ir pavyzdžiai pradedantiesiems ir pažengusiems pianistams“ bei meistriškumo pamokos.

Renginį inicijavo Meno mokyklos mokytoja ekspertė Liudmila Kašėtienė ir mokytojai. Šįkart mokykloje lankėsi lektorius iš Danijos, Aargus karališkosios muzikos akademijos profesorius, „Gradus“ muzikos mokyklos direktorius Martin Lysholm Jepsen‘o.

Seminaro temos aktualumas sulaukė ypatingo mokytojų ir mokinių dėmesio iš viso Vakarų Lietuvos regiono. Dalyvavo virš 60 dalyvių iš Klaipėdos, Gargždų, Platelių, Telšių, Priekulės, Pagėgių, Tauragės, Šilalės ir Šilutės muzikos ir meno mokyklų. Visi mokytojai ir mokiniai buvo sužavėti profesoriaus profesionalumu ir kartu bendravimo paprastumu, gebėjimu perteikti žinias bei įgūdžius. Pasak šilutiškių, jautėsi abipusis ryšys ir supratimas tarp lektoriaus ir klausytojų. Svečias išvyko maloniai nustebintas, kad suvažiavusieji taip domėjosi jo pamokomis, ir, pasak jo, profesionaliai paruoštų mokinių pasirodymais.