Seminaro lėšos skirtos Saugų vaikų globos namams

1 grajauskienes seminaras kvepalai 4 11Vasario 25-ąją  Viktorija Grajauskienė, paramos fondo steigėja ir Saugų vaikų globos namų globėja, surengė seminarą „Kvepalų kelias“ su rytietiškų kvapų žinove, fabriko „Ajmal“ Baltijos šalyse atstove Živile Burdaite. Seminaro lėšos bus skirtos Saugų vaikų globos namų vasaros stovyklai.

Ž.Burdaitė jau 10 metų dirba socialiai atsakingos visuomenės kūrimo projektuose, inicijuoja projektus šeimai, vaikams. Todėl V.Grajauskienės paramos fondas ją sužavėjo kilnia misija padėti Saugų vaikų globos namuose augantiems vaikams. „Dalyvaudama šiame socialiniame projekte ir nemokamai vesdama seminarą jaučiu atsakomybę ir palaimą, kad galiu prisidėti kuriant geresnę visuomenę“, – sakė Ž.Burdaitė.

V.Grajauskienė įsitikinusi, jog moteris, norėdama suteikti meilę kitiems, pirmiausia turi išmokti mylėti save, skirti laiko sau. Ji dėkojo seminaro, kurio metu surinkta net 360 eurų, dalyvėms, o kiekviena dalyvė gavo Saugų vaikų globos namų vaikų padarytus atvirukus. „Maža nuoširdi smulkmena, kuri parodo, kad vaikai dėkingi už paramą ir labai laukia visų stovykloje vasarą Kintuose“, – sakė V.Grajauskienė.grajauskienes fondas kvepalai 8

Organizuoti seminarų ir paskaitų ciklą V.Grajauskienę paskatino smagūs vaikų prisiminimai apie pernykštę stovyklą Kintuose. Todėl nutarta rinkti lėšas ir organizuoti stovyklą ir šiemet.

„Moterų akyse – džiaugsmo ašara, kai pasakojau, kad pernai stovyklos metu atvykęs jėzuitas Algimantas Gudaitis net tris valandas nešiojo vaikus ant pečių – atrodo kartais tokia maža smulkmena gali suteikti tiek meilės mažam vaikui, o tai mums nieko nekainuoja“, – džiaugiasi fondo įkūrėja.

Ji kvietė seminaro dalyves atvykti į vasaros stovyklą Kintuose birželio 28 d. – liepos 3 d., kartu su vaikais prisiminti vaikystę, kartu pasvajoti, pasportuoti, padainuoti ir padovanoti savo meilę.

Visi, norintys prisidėti prie šios idėjos įgyvendinimo, daugiau informacijos gali rasti www.vgparamosfondas.lt .