Seniūnijoje ir savivaldybėje – nauji darbuotojai

savivaldybe 2Rugpjūčio 8-oji bus ta diena, kuomet Žemaičių Naumiesčio seniūnijos kolektyvas priims naująjį savo seniūną – konkursą laimėjusį naumiestiškį Virginijų Stasiulį, Socialdemokratų partijos atstovą.

Darbuotojų rotacija vyksta ir rajono Savivaldybės rūmuose: čia motinystės atostogų išeina dvi Planavimo ir plėtros skyriaus specialistės, eiti jų pareigas taip pat skelbiami konkursai.

Žemaičių Naumiesčiui – naujas seniūnas

Naumiestiškis V.Stasiulis laimėjo konkursą Žemaičių Naumiesčio seniūno pareigoms eiti ir užpildys tą nišą, kuri seniūnijoje buvo nuo tada, kai gegužę darbą paliko ilgametis seniūnas Jonas Budreckas.

Žemaičių Naumiesčio seniūno atrankos konkurse dalyvavo du pretendentai, abu jie – vyrai, gyvenantys Žemaičių Naumiestyje.

Komisijos pirmininkas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis „Šilutės naujienoms“ sakė, jog abu kandidatai buvo gerai pasirengę konkursui ir darbui. Abu jie išmano savivaldos įstatymą, abu žino Žemaičių Naumiesčio apylinkės problemas, abu pažįsta ir bendruomenę.
Visgi daugiau balų surinko 53 metų V.Stasiulis, jis ir paskelbtas konkurso laimėtoju. Antrasis kandidatas konkurso rezultatų neskundė.

V.Stasiulis pernai Socialdemokratų  partijos Šilutės skyriaus sąraše buvo kandidatas į Šilutės r. savivaldybės tarybą.

Iki šiol jis ėjo UAB „Gyvulių produkcijos kontrolė“ Klaipėdos skyriaus vadovo pareigas, prieš 4 metus Sveikatos mokslų universitete (buvusioje Veterinarijos akademijoje) įgijo gyvulininkystės technologo specialybę. V.Stasiulio pėdomis pasekė ir abu jo sūnūs – Tadas ir Mantas pasirinko gyvulininkystės technologo profesiją. V.Stasiulio žmona Zita Šilutėje turi įkūrusi grožio saloną.

Kol kas naujasis seniūnas baigia atostogas, kurios jam priklausė ankstesnėje darbovietėje, ir iš karto po jų pradės darbą seniūnijoje.

Savivaldybėje – nauja specialistė

Pasak V.Pozingio, pastaruoju metu trūksta specialistų Savivaldybės Planavimo ir plėtros skyriuje.

Viena šio skyriaus darbuotoja motinystės atostogų jau išėjo, kita dėl tos pačios priežasties darbą paliks šiomis dienomis. Todėl skyriuje trūksta dviejų specialistų.

V.Pozingis sakė, jog pastaruoju metu pastebima tendencija, kad jaunimas nesiveržia tapti Savivaldybės, ir ypač – minėto skyriaus specialistais. Atbaido ne tik aukšti reikalavimai (reikia mokėti užsienio kalbas, išmanyti projektų rengimo subtilybes), bet ir menkas atlyginimas. 

Jau įvyko konkursas į vieno Savivaldybės Planavimo ir plėtros skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas. Jame dalyvavo du kandidatai – moteris ir vyras, tačiau pastarasis nepristatė visų reikiamų anglų kalbos žinių lygį patvirtinančių dokumentų.

Savivaldybės Personalo ir teisės skyriaus vedėjas Arvydas Bielskis patvirtino, jog konkurso laimėtoja pripažinta Judita Barcytė, šiuo metu gyvenanti Šilalėje.

Laimėtoja, pasak A.Bielskio, buvo gerai pasirengusi, be to, ji sakė, jog susiras gyvenamąją vietą Šilutėje. Darbą ji turėtų pradėti rugpjūčio pradžioje.

Antras konkursas to paties skyriaus specialisto pareigoms eiti bus skelbiamas rugsėjo mėnesį.