Seniūnijose atnaujinti fontanai, lauko baldai ir šiukšliadėžės

Juknaiciu fontanas Picture 003Panaudoję bendruomenėms skirtus pinigus iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos koordinuojamos Vietos savivaldos bendruomenių programos, kintiškiai atnaujins poros bendruomenių patalpas ir keliose vietose stovinčius lauko baldus, juknaitiškiai suremontuos fontaną ir parems Pašyšių bendruomenę, o rusniškiai jau įsigijo naujų šiukšliadėžių ir dėžių smėliui laikyti žiemą.

Kintuose gražinamos bendruomenių salės

Kintų seniūnijai iš Vietos savivaldos bendruomenių programos skirta apie 6120 litų. Vietos bendruomenės taryba numatė, kad visus darbus, kuriems bus išdalinti gauti pinigai, atliks patys bendruomenių atstovai.

Ventės – Šturmų ir Stankiškių bendruomenės norėtų paremontuoti savąsias patalpas. Ventės – Šturmų bendruomenės salėje sportuoja jaunimas, tad, anot seniūno Antano Kliženčio, būtina pakeisti salės grindų dangą. Stankiškėse bendruomenės salė netvarkyta jau visą dešimtmetį, tad bent sienas būtina atnaujinti. Tikimasi, kad visiems šiems darbams užteks maždaug 2500 Lt.

Nutarta palaikyti sportuoti mėgstančius Stankiškių ir Sakūčių kaimų gyventojus – jiems bus nupirkta du tinklinio tinklai ir kamuolių.

Dažų prašyte prašosi ir Ventės bei Povilų kaimų viešosiose erdvėse pastatyti lauko baldai. Tam numatyta skirti apie 400 Lt.
Kintiškiai už 3000 Lt įsigis žolynų priežiūros įrangą, kuria naudotis galės visos Kintų seniūnijos seniūnaitijos.

Juknaitiškiai remontuos fontaną

Juknaičių seniūnas Valentinas Dylertas sako, kad remonto seniai šaukėsi gyvenvietės centre esantis fontanas. Tad iš šiai seniūnijai atitekusių 7128 Lt vietos bendruomenės taryba 1600 Lt skyrė šiam remontui ir siurbliui pirkti.

Vietos bendruomenės taryba pritarė ir pašyšiškių projektui, kuriam skyrė 1000 Lt. 700 Lt pašyšiškiai panaudos kasmet organizuojamai skautų stovyklai, kurioje sulaukia svečių iš Vokietijos. Už 300 Lt pagamins iškabą naujiesiems Pašyšių bendruomenės namams.

1700 Lt skirta Juknaičių pagrindinei mokyklai – už tokią sumą čia, šalia sporto salės, bus įrengti dušai.

Nauji informaciniai stendai, kurie bus išdalinti seniūnaitijoms, atsieis 858 Lt.

Bus paremti ir šios seniūnijos kultūros žmonės: grotuvo neturinčiam šokių kolektyvui „Juknaičiai“ paskirta 900 Lt, o moterų ansamblis „Vėjūnė“ už 1000 Lt įsigis naują aprangą.

Juknaičiuose vietos bendruomenių projektus irgi įgyvendins seniūnijos darbininkai, staliaus darbus atliks vietos meistras Aloyzas Vaitkus. Juknaitiškiai sako suskaičiavę, kad vien tik savo darbu jie prie šių projektų įvykdymo prisidės 12 000 Lt suma.

Rusnėje – naujos šiukšliadėžės

5811 Lt gavusios Rusnės seniūnijos bendruomenės šios sumos į mažesnes nedalijo. Vietos bendruomenės tarybos sprendimu, visi pinigai paskirti miestelio priežiūrai.

Rusnės gatvėse jau šią savaitę pastatytos naujos šiukšliadėžės, jų nupirkta 12. Dar įsigyta 10 naujų dėžių gatvių barstymui skirtam smėlio ir druskos mišiniui laikyti žiemą.