Seniūnijų sporto žaidynėse devintą kartą triumfavo Šilutė

seniuniju zaidynes silutes komandaLiepos 16 d. viešoji įstaiga „Šilutės sportas“ surengė Šilutės rajono savivaldybės seniūnijų sporto žaidynių I etapą. Iš 11-os seniūnijų žaidynėse dalyvavo 8: Šilutės, Juknaičių, Rusnės, Žemaičių Naumiesčio, Saugų, Katyčių, Švėkšnos, Vainuto. Seniūnai su komandomis varžėsi aštuoniose rungtyse.

Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, medaliais bei kitais prizais, o sporto žaidynių atskirų rungčių komandos nugalėtojos iškovojo kelialapius dalyvauti II žaidynių etape – zoninėse varžybose Gargžduose.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad jau devintą kartą rajono čempionų titulą iškovojo Šilutės komanda su seniūnu Raimondu Steponkumi priešakyje. Kaip ir pernai, antrosios ir trečiosios vietos niekam neužleido juknaitiškiai (seniūnas Alfredas Gaubys) ir rusniškiai (seniūnė Dalia Drobnienė).

Jėgas išbandė aštuoniose rungtyse

Kaip ir pernai, žaidynėse buvo aštuonios rungtys: krepšinis 3×3 (vyrų, moterų, senjorų), parko tinklinis (vyrų ir moterų), futbolas (vyrų), šaškės, šachmatai, stalo tenisas, virvės traukimas ir smiginis.

Visų sporto šakų atstovai išsiskirstė į įvairias Šilutės miesto vietas. Stalo teniso varžybos vyko Traksėdžių pagrindinės mokyklos sporto salėje, šachmatininkai susirinko į Šilutės sporto salę Gluosnių gatvėje, parko tinklinis vyko Pylimo gatvės tinklinio aikštelėse. Tad visi norintieji pamatyti šias varžybas, turėjo spręsti, kur vykti palaikyti savo seniūnijos, nes varžybos vyko tuo pačiu laiku.

Stalo teniso varžybose dalyvavo trys komandos, ir pirmoji vieta atiteko rusniškiams, antroji – šilutiškiams, trečioji – juknaitiškiams.seniuniju zaidynes VIRVE NUGALETOJAI

Prie šachmatų lentos varžėsi taip pat tik trys komandos. Čia geriausiai pasirodė Saugų atstovas, antroji vieta atiteko šilutiškiui, trečioji – juknaitiškiui.

Šaškėmis žaisti buvo daugiau norinčiųjų – net 6 komandos, bet prizinės vietos tik trys, kurias pasidalino: I vieta – Šilutė, II vieta – Žemaičių Naumiestis, III vieta – Rusnė.

Tokiu pačiu metu vyko ir parko tinklinis, kuris sulaukė didelio žiūrovų dėmesio, mat čia varžytasi ir moterų, ir vyrų grupėse.

Moterų buvo keturios komandos. Stipriai žiūrovų palaikoma Šilutės moterų komanda įveikė varžoves ir džiaugėsi I vieta, II vieta atiteko Juknaičiams, III vieta – naumiestiškėms.

Vyrų buvo dar daugiau – penkios komandos. Čia I vieta atiteko taip pat šilutiškiams, antroji – Rusnės atstovams, trečioji – Švėkšnos.

Nebėra žaidžiančių moterų

seniuniju zaidynes rusniskiai futbolas3×3 krepšinis vyko „Time-Team“ aikštelėje prie Šilutės meno mokyklos. Gaila, kad rungtynėms susiruošusi Šilutės moterų komanda taip ir nesulaukė varžovų, tad tapo pirmosios vietos laimėtoja be kovos ir, žinoma, gavo kelialapį dalyvauti zoninėse varžybose.

Toks pats scenarijus buvo ir senjorų krepšinyje – atvyko viena komanda iš Saugų.

Gerai, kad vyrų krepšinis leido „Time-Team“ aikštelei pajusti oranžinio kamuolio prisilietimą. Čia susirinko penkios komandos. Geriausiai žaidė Juknaičių seniūnijos garbę gynę krepšininkai, antroji vieta teko šilutiškiams, trečioji – naumiestiškiams.

Mažojo futbolo varžybose (6×6) dalyvavo 6 komandos. Geriausiai varžovų vartus atakuoti sekėsi rusniškiams, jie ir tapo aukso laimėtojais. Sidabru pasipuošė Žemaičių Naumiesčio garbę gynę futbolininkai, o bronza – 2015 metų futbolo lyderiai juknaitiškiai.

Taiklioji ranka – seniūnas R.Steponkus

Dar nesibaigus futbolo kovoms, miesto stadione startavo seniūnų rungtis – smiginis. Šaunu, kad visi seniūnai dalyvavo šioje rungtyje ir su mažąja strėlyte stengėsi savo seniūnijai pridėti kuo daugiau taškų.

Taikliąja ranka galima vadinti Šilutės seniūną R.Steponkų – jis surinko daugiausia taškų ir džiaugėsi pirmąja vieta.

Antroji vieta atiteko rusniškei D.Drobnienei, trečioji – vainutiškiui V.Mockuiseniuniju zaidynes saugu komanda.

Visada daugiausiai emocijų sulaukia virvės traukimo rungtis, kurios metu visi negaili nei jėgų, nei balsų. Virvę traukė 4 komandos, o finalinėje kovoje susitiko pernai metų finalininkai – Juknaičių ir Rusnės atstovai. Pernai pergalę šventė rusniškiai, kurie varžovus lyg žuvis pritraukė į savo „kranto“ pusę, bet šiemet to padaryti jiems nepavyko (gal žuvelės per metus neprastai paaugo?..) Tad aukso medaliais džiaugėsi juknaitiškiai, sidabru – rusniškiai, bronza – katytiškiai.

Žaidynių diena buvo tikrai įdomi ir žaisminga, visą dieną Šilutės seniūnijos komandai į nugarą kvėpavo net trys varžovės – Juknaičių,  Žemaičių Naumiesčio ir Rusnės komandos. Tačiau šilutiškiai nepasidavė, kaip ir pernai pasidabino pirmosios vietos medaliais. O seniūnui R.Steponkui įteikta taurė.

Antri liko Juknaičių, treti – Rusnės seniūnijų atstovai.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.