Senjorai džiaugiasi šokių vakaru

05-07-dancingŠeštadienis. Mieste dar šventiška nuotaika, žybsi girliandos, žiba naujametinė eglė, ir žmonės būreliais traukia link miesto seniūnijos, kurioje vyks vakaras „Kam per 40”.

Artėjant 17 val. seniūnijos salė pilnėja, čia renkasi tie, kas mėgsta šokį, muziką, atvykę iš Pagėgių, Žemaičių Naumiesčio, Usėnų, Šilutės, net ir Tauragės šokio mylėtojai. Aidint gyvos muzikos akordams, lengvu ritmu sukasi poros, šokančios valsą, tango. Šokėjams amžius nesvarbu, jie – senjorai, su šypsena veiduose sako, kad Šilutei reikalingi tokie vakarai. Bendravimas šokio metu – tarsi terapija, atpalaiduojanti nuo pilkos kasdienybės, vienišumo.

Pertraukėlių metu organizatorė p.Edita visus susirinkusiuosius gaivino mineraliniu vandeniu, vaišino arbatėle.
Buvo išrinkti geriausi šokėjai ir įteikti apdovanojimai, vyko viktorina – surask porą, žaidimai. Vakaras buvo praleistas kultūringai ir smagiai.

Dalyvavusieji dėkoja p.Editai už šiltą bendravimą, naudingą ir reikalingą vyresnio amžiaus žmonėms vakarą. Norime, kad pradėtas darbas nenutrūktų, kad dar daugiau ateitų žmonių, mėgstančių šokį, muziką, pasiilgusių bendravimo su bendraminčiais.

Dėkojame seniūnijai už salę ir tikime, kad joje rinktis ir suktis galėsime kiekvieną šeštadienį.