Senjorės baimę netekti televizijos išsklaidė problemos išaiškinimas

1Dirbdami redakcijoje dažnai sulaukiame šilutiškių prašymų padėti išspręsti vienokias ar kitokias problemas, tam tikrus nesutarimus.

Sulaukėme ir  73-ejų šilutiškės Liudvikos skambučio, kuri baiminosi, kad greitu laiku jai bus atjungtos televizijos „Cgates“ paslaugos ir ji nebegalės matyti mėgstamų televizijos laidų.

Išklausę Liudviką, kreipėmės į „Cgates“ atstovus. Džiaugiamės, kad „Šilutės naujienų“ ir „Cgates“ dėka pavyko išspręsti Liudvikos problemą.

Trūko aiškumo

Sunerimusi Liudvika „Šilutės naujienoms“ pasakojo, kad yra sena „Cgates“ klientė, šios įmonės paslaugomis besinaudojanti nuo pat įkūrimo. Moteris turi senesnio tipo televizorių be jokios papildomos įrangos – priedėlio.

„Cgates“ atstovai jai pranešė, kad nuo lapkričio 27 dienos jai bus atjungta televizija ir moteris labai dėl to nerimavo. Nueiti iki Gudobelių gatvėje įsikūrusio Šilutės „Cgates“ skyriaus ir viską išsiaiškinti iki galo jai buvo sunku, nes garbaus amžiaus šilutiškė sunkiai vaikšto.   Liudvika neslepia, kad įmonės darbuotojai jai siūlė priedėlį, tačiau ji šio atsisakė, nes anot moters, vartotojams jie brukami per prievartą, ir norint žiūrėti televiziją jų visai nereikia. Taip pat ji baiminosi, kad nauja įranga nemokės naudotis, o ir už paslaugas turės mokėti brangiau. Moteris buvo įsitikinusi, kad jai jokio priedėlio nereikia, nes dažniausiai žiūri tik vieną kanalą.

Modernizuoja tinklą

„Cgates“ atstovas Tomas Burovas pasakojo, kad šiuo metu įmonė etapais išjunginėja seną technologiją – analoginę televiziją ir vietoje jos diegia skaitmeninę. Klientams nieko daryti nereikia – keisti laidų ar dar kažko. Vienintelis dalykas, ko jiems reikia yra priedėlis. Visą reikalingą įrangą įmonė klientams suteikia nemokamai.

Anot T.Burovo, klientai yra informuojami, kad tam tikrą dieną jie nebematys analoginės televizijos, kad keičiasi signalas tik į skaitmeninį, kad kokybė, raiška bus geresnė. Žmonėms yra išsiunčiami laiškai, kuriuose nurodomi darbų atlikimo etapai, aprašyta įranga.

„Vyresnio amžiaus žmogui bet koks pokytis kelia nerimą. Galbūt jie ne iki galo viską perskaito, supranta. Tačiau vėliau pardavėjai perskambina, parenka planą pagal jų poreikius. Tada sutartu laiku atvyksta meistras ir pastato priedėlį, paaiškina kaip naudotis“, – pasakojo „Cgates“ atstovas.

Anot jo, dažniausiai žmogui viską tinkamai išaiškinus, problemų nelieka. Taip nutiko ir su šilutiške Liudvika, kuriai paskambino regiono vadovė Loreta Bytautienė ir viską dar kartą nuosekliai paaiškino, sutarė dėl įrangos pastatymo. Klientė liko patenkinta, problema išsisprendė.

Anot T.Burovo, dažnai dėl naujų paslaugų tiekimo nerimavę žmonės po to skambina dėkoja, sako, net negalintys patikėti, kad jų televizorius gali taip gerai rodyti. Juk analoginė televizija yra senovinė technologija, kurios signalas priklauso nuo kabelio ar jungčių kokybės.

Mokės nebūtinai brangiau

T.Burovas aiškino, kad mėnesinė Liudvikos sąskaita priklausys nuo to, kokį skaitmeninės televizjos planą ji pasirinks. Jei pasirinks daugiau kanalų, mokės brangiau.

Anksčiau „Cgates“ klientai negalėdavo užsisakyti papildomų kanalų paketų, nes matydavo vieną tinklelį analoginį, o dabar jie gali užsisakyti dar papildomų kanalų. Pasirinkus juos, be abejo keičiasi ir kaina. Taip pat papildomai po 2 eurus reikės mokėti ir už antrą ar trečią televizorių namuose.

„Kiekvieną kartą ir kiekvienu atveju klientas moka skirtingai. Jeigu žmogus turi vieną televizorių ir pasirenka atitinkamą kanalų planą, jis gali mokėti netgi mažiau, negu turėdamas analoginę televiziją“, – komentavo įmonės atstovas.