„Senjorų Eldorado“ gyventoja atšventė 103 metų sukaktį

Vasario 22 dieną neįtikėtinai solidų gimtadienį šventė „Senjorų Eldorado“ gyventoja Zofija Kontrimienė – senolė sulaukė net 103 metų.

Garbų gimtadienį šventusią Z. Kontrimienę pasveikino „Senjorų Eldorado“ darbuotojų kolektyvas.

Z. Kontrimienė – vos šešiomis dienomis jaunesnė už atkurtą Lietuvos valstybę. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną kasmet minime Vasario 16-ąją, o Zofijos gimtadienis – Vasario 22-ąją.

„Senjorų Eldorado“ direktorė Laimutė Giedraitienė apgailestavo, kad šiemet, dėl visiems žinomų priežasčių, nei didelių iškilmių, nei menkesnių susibūrimų organizuoti negalima net ir tokiomis garbiomis progomis. Kur kas iškilmingiau senolės gimtadienis švęstas pernai – tuomet gražiausių linkėjimų ji sulaukė iš artimųjų ir senjorų rezidencijos darbuotojų.

Ilgaamžės gyvenime buvo visko: ir didelio džiaugsmo, ir nesėkmių, liūdesio valandų, tačiau viską ji sugebėjo išgyventi ramiai ir kantriai. Pasak rezidencijos darbuotojų, Zofija ir šiandien visada geros nuotaikos, kukli ir supratinga.

„Zofiją mūsų namų bendruomenė vadina miela gera močiute. Visą gyvenimą ji buvo tokia – gera, niekada nepasako blogo žodžio. Močiutės šypsena ir ramybė tarsi sako, kad gyvenime ir nebuvo taip blogai – nesvarbu, kad ligos kamavo, kad ne vien pyragus ir tortus valgyti galėjo“, – pasakojo L. Giedraitienė.

Senjorų rezidencijos direktorė ilgaamžei linkėjo būti sveikai, džiaugtis kiekviena diena ir sulaukti dar ne vieno garbaus gimtadienio.