Senjorus linksmino ,,Bočiai”

bociaiiArtėja  gražus šventinis laikotarpis, kai kiekvienas norime atlikti gerą darbą ar pradžiuginti šalia esantį, ne išimtis ir Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Šilutės skyriaus nariai. Gruodžio 8 – osios popietę su koncertine programa jie lankėsi senjorų rezidencijoje „Senjorų Eldoradas“.

„Bočiai“ džiugino senelius gražiomis dainomis, linksmino savo puikiu nusiteikimu bei smagia nuotaika. Dainų intarpuose, kolektyvo ,,Bočiai“ narys Zenonas Karnauskas negailėjo įdomių mįslių, kurios paįvairino kiekvieno kasdienybę. Už įmintas mįsles svečiai senjorams dovanojo prizus – mažas kalėdines dovanėles, o „Senjorų Eldoradp“ gyventojai juos apdovanojo pačių keptais kalėdiniais sausainiais.

bociaiiiiPo renginio, senjorai turėjo galimybę pabendrauti su koncerto dalyviais prie arbatos puodelio. Choro ,,Bočiai“ vadovas Antanas Kmita, be galo džiaugėsi turėdamas galimybę pabendrauti su ,,Senjorų Eldoradas“ gyvenančiais seneliais. O jie, taip pat išlydėjo koncerto dalyvius su plačiomis šypsenomis veiduose bei laukdami kito apsilankymo.