Senosios muzikos seminaras su Rodrigo Calveyra Šilutėje

Meno mokykla_4Spalio pabaigoje Šilutės meno mokykloje vyko tęstinis projektas seminaras – atviros meistriškumo pamokos, kuriose senovinės muzikos subtilybių mokė senosios muzikos ansamblio „Canto Fiorito“ vadovas Rodrigo Calveyra.
Iš Brazilijos Porto Alegre miesto kilęs Rodrigo Calveyra vaikystėje mokėsi groti išilgine fleita, obojumi, smuiku ir fortepijonu. Jau tuomet jis tapo daugelio tarptautinių išilginės fleitos konkursų laureatu Brazilijoje. Būdamas 14-os metų jis kaip solistas koncertavo su Porto Alegre simfoninio orkestro kameriniu ansambliu. 1991 m. Calveyra laimėjo stipendiją iš VITAE fondo, kad galėtų 6 mėnesius studijuoti išilginę fleitą ir kamerinę muziką Buenos Airėse, Argentinoje. Nuo 1988 m. iki 1996 m. jis nuolat dalyvavo senosios muzikos festivaliuose Brazilijoje ir Europoje.

Vilniuje įsikūręs tarptautinis senosios muzikos ansamblis „Canto Fiorito“, kuriam vadovauja garsus išilginės fleitos ir korneto atlikėjas, savo veiklą pradėjo 2013 metais.

Lapkričio 15 d., 10 val. Šilutės meno mokykloje vyks dar vienas seminaras ir meistriškumo pamokos – „Teisingas jaunųjų pianistų fortepijoninės technikos įgūdžių formavimas, principai ir pavyzdžiai pradedantiesiems ir pažengusiems pianistams. Lektorius – Aarhus Karališkos muzikos akademijos profesorius, „Gradus“ muzikos mokyklos direktorius Martin Lysholm Jepsen.

Registracija prieš renginį Šilutės meno mokykloje nuo 9 val. iki 10 val. arba informacija telefonu +370 600 23291.