Septyni produktai, kurie padės atsikratyti skausmo

chili-peppers-940x626 copyKaip atsikratyti skausmo be tablečių? Štai sąrašas produktų, kuriuose yra natūralių analgetikų.

1. Čili pipiras.

Šis produktas pasižymi skausmą mažinančiu poveikiu, kai reikia vietinės anestezijos. Pavyzdžiui, aitriojo pipiro antpilas naudojamas esant sąnarių ar nugaros skausmams.

2. Juodasis šokoladas.

Jame gausu medžiagų, skatinančių endorfino, padedančio susidoroti su skausmu, gamybą. Šis hormonas – natūralus analgetikas.

3. Imbieras

Apie stebuklingas šios šaknies savybes kalbama daug, tačiau tai dar ne viskas – jeigu jums skauda dantį, pasigaminkite imbiero nuovirą ir skalaukite juo burną.

4. Kava

Kofeinas teigiamai veikia nervų sistemą ir padeda susidoroti su skausmingais pojūčiais. Kofeinas puikiai šalina raumenų skausmus.

5. Bananai

Kalis, kurio gausu šiuose vaisiuose, taip pat malšina raumenų skausmus.

6. Alyvuogių aliejus ir lašiša

Kadangi šiuose produktuose labai daug omega-3 riebalų rūgščių, jie ne tik sumažins skausmą, bet ir padės apsisaugoti nuo jo.

7. Pieno produktai

Šios kategorijos produktai padės atsikratyti galvos skausmo, mat juose gausu kalcio. Medikai tvirtina, kad viena ir dažniausių galvos skausmo priežasčių – kalcio trūkumas organizme.