Septyniolikmetė nuplikinta verdančiu vandeniu

Boiling waterSekmadienio pavakare nelaimė įvyko Švėkšnos seniūnijos Jonikų kaime – čia lauko virtuvėje buvęs A.V. verdančiu vandeniu apipylė podukrą. Nukentėjusioji skubiai išvežta į Šilutės ligoninę, o iš ten – į Klaipėdą.

Įtariamasis, vengdamas atsakomybės, iš namų pabėgo ir buvo surastas tik pirmadienį.

„Šilutės naujienų“ žiniomis, paauglę sužalojęs vyras yra dirbęs policijoje, dabar – pensininkas.

Nudeginęs mergaitę, pabėgo

Nelaimė vasaros virtuvėje nutiko apie 17.30 val. Pagal pirminę informaciją, nelaimė nebuvo atsitiktinė: vyras 17-metę sugyventinės dukrą verdančiu vandeniu apipylė tyčia.

Medikus iškvietė merginos mama.

Kas sukėlė buvusio pareigūno agresiją, iš karto išsiaiškinti nepavyko, nes po nelaimės A.V. iš namų pabėgo. Pareigūnai jį surado ir parvežė į Policijos komisariatą pirmadienio popietę. Nustatyti, ar nelaimės metu vyras buvo blaivus, irgi nebuvo galimybės.

Smurtą patyrė dar 3 šilutiškiai

Policija tiria ir dar tris smurto atvejus, apie kuriuos informacijos gavo savaitgalį.

Į policiją kreipėsi 22-ejų Š.S., kuris teigia, kad dar liepos 10-ąją Saugų sen. Kukorų k. jį sumušė iš matymo pažįstama trijulė – K.M., A.A. ir R.R.

Sekmadienį apie smurtą informavo 32 m. šilutiškis R.B., kurį pavakary, apie 18.40 val., namuose Verdainės k., sumušė bendraamžis A.K. Po medikų apžiūros nukentėjusysis gydomas ambulatoriškai.

Sekmadienį apie 18 val. namuose nukentėjo ir 53 m. šilutiškė, kurią sumušė sugyventinis A.G. Dėl patirtų sužalojimų moteris pristatyta į ligoninę. Po medikų apžiūros ji gydoma ambulatoriškai.