Praėjusio sezono 42-ąją savaitę šis rodiklis siekė 1207,99 atvejo. COVID-19 ligos atvejų skaičius išliko toks pat, o gripo ir ŪVKTI – sumažėjo.
Per savaitę Šilutės rajone užregistruoti 3 gripo atvejai (ankstesnę savaitę 7), 29 COVID-19 atvejai (ankstesnę savaitę tiek pat) ir 346 ŪVKTI atvejai (anksčiau 353). Per savaitę į ligoninę 1 žmogus paguldytas dėl COVID-19 ligos.
Saugantis šių ligų patariama kruopščiai laikytis asmens higienos taisyklių bei kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, kuo dažniau plauti rankas, neliesti paviršių, kurie gali būti užteršti virusais, nešvariomis rankomis neliesti akių, nosies ar burnos. Rekomenduojama dažnai vėdinti ir drėgnu būdu valyti patalpas. Pajutę į peršalimą panašius simptomus, likite namuose, nesilankykite žmonių susibūrimuose, neveskite sunegalavusių vaikų į ugdymo įstaigas, kreipkitės į savo šeimos gydytoją.
NVSC inf.






Rašyti atsakymą