„Sergel“ savo informacines sistemas plėtos „Baltic Data Center“ duomenų centruose

 

sxc.hu / Jakub Krechowicz nuotr.Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse „Baltic Data Center“ vienai didžiausių Lietuvoje kreditų valdymo ir skolų išieškojimo bendrovei „Sergel“ teiks IT infrastruktūros nuomos, serverių talpinimo ir sistemų priežiūros paslaugas.

Skandinavijos ir Baltijos šalyse veiklą plėtojanti „Sergel“ į „Baltic Data Center“ duomenų centrus perkels savo informacines sistemas, kuriose nuolat atnaujinami duomenys apie juridinių ir fizinių asmenų įsiskolinimus.

Sistemos itin sparčiomis TEO šviesolaidinėmis linijomis bus sujungtos su „Sergel“ biuru Vilniuje, taip pat sudarytos galimybės jomis naudotis bendrovės klientams.

IT infrastruktūros nuomos ir elektroninio pašto paslaugas „Baltic Data Center“ teiks panaudodama virtualiųjų išteklių – debesų kompiuterijos – sprendimus.

Bendrovės specialistai taip pat teiks kompiuterinių darbo vietų priežiūros paslaugas –  rūpinsis sklandžiu „Sergel“ biuro kompiuterių, spausdintuvų ir tinklo įrangos veikimu.

TEO įmonių grupei priklausančios „Baltic Data Center“ generalinio direktoriaus Sauliaus Markūno teigimu, IT infrastruktūros nuoma itin tinka nedidelėms, tačiau sudėtingas sistemas plėtojančioms bendrovėms.

„Šios paslaugos leidžia atsisakyti investicijų į nuosavą technologinę įrangą ar ją valdančius specialistus, tuo pačiu taupyti mokant tik už sistemai veikti būtinus išteklius“, – teigė S. Markūnas.

Į „Baltic Data Center“ duomenų centrus savo sistemas perkėlusi „Sergel“ ateityje planuoja jas plėtoti ir suteikti daugiau galimybių bei patogumo savo klientams ir darbuotojams.

„Todėl renkantis paslaugų teikėją, buvo itin svarbi jo patirtis kuriant ir prižiūrint nuolat veikiančias  informacines sistemas“, – teigė „Sergel“ generalinio direktoriaus pavaduotoja Toma Matutytė.

IT infrastruktūros nuomos paslaugas „Baltic Data Center“ teikia daugeliui didžiausių Lietuvos gamybos ir paslaugų bendrovių: bankams, prekybos tinklams ir kitoms įmonėms.

Apie „Baltic Data Center“

„Baltic Data Center“ – duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse, priklausanti TEO LT, AB įmonių grupei.

Įmonė valdo septynis modernius, didžiausius saugumo reikalavimus atitinkančius duomenų centrus ir yra pirmoji savo srities bendrovė Baltijos šalyse, kurios veikla įvertinta tarptautiniu informacijos saugos standarto ISO 27001 sertifikatu.

„Baltic Data Center“ paslaugomis pasitiki ir naudojasi didžiausios Lietuvos ir užsienio įmonės. Nuolat auganti bendrovė pagrindinį dėmesį skiria klientų verslo tęstinumui, saugumui ir konkurencingumui užtikrinti.

Apie „Sergel”

„TeliaSonera” įmonių grupei priklausanti kompanija „Sergel” Lietuvoje veikia nuo 2008 metų kovo mėnesio, kai įsigijo ilgametę skolų išieškojimo rinkos lyderę.

„Sergel” siūlo aukštos kokybės atsiskaitymų priežiūros sprendimus – skolų administravimo, išieškojimo, mokėjimų kontrolės, teisines paslaugas.

Bendrovės paslaugomis naudojasi verslo įmonės, gaunančios daug apmokėjimų už prekes ar paslaugas, esančios iš įvairių verslo sričių – telekomunikacijų, finansų, draudimo, logistikos bei kitų sektorių.

„Sergel” Švedijoje buvo įkurta 1988 metais. Tarptautinė bendrovė veiklą vykdo Skandinavijos ir Baltijos šalių regionuose.

Šiuo metu Lietuvoje „Sergel” dirba daugiau nei 30 darbuotojų, kurių daugelis turi ilgametę patirtį skolų administravimo ir išieškojimo srityje.

teo logo