Šeštadienį „Eurovizijos“ atrankų pusfinalyje pasirodysianti šilutiškių grupė „Be U“ pristato akustinę savo dainos „Love Yourself“ versiją

Šilutiškių grupė „Be U“: vokalistė Guoda Gailiūtė, gitaristas Saimonas Stasytis, būgnininkas Dovydas Stoškus, bosistas Dovydas Mažonas ir klavišininkas Martynas Stoškus – šeštadienį dar kartą pasirodys LRT ekrane, dalyvaudami Eurovizijos konkurso nacionalinės atrankos „Pabandom iš naujo“ pusfinalyje.

be U
Šilutiškių grupė „Be U“.

„Labai džiaugiamės, kad galėsim savo dainą „Love Yourself“ Eurovizijos scenoje pristatyti dar kartą. Dar labiau džiaugiamės tuo palaikymu, kurį gavom per pirmąją atranką ir kurį jaučiam dabar. Mes visi esam toje pačioje situacijoje, visi esam namuose, daug esam praradę, patiriam įvairiausių išbandymų, bet visa ta patirtis mums gali dar daugiau duoti bei galim iš naujo atsiverti pasauliui. O pradėti reikėtų nuo meilės sau. Tik mylėdamas save, žmogus gali mylėti kitus. Ir tada niekas nebėra baisu, net mėnesius sėdėti namuos. Apie tai yra mūsų daina“ – pasakoja vokalistė Guoda Gailiūtė.

Muzikantai prieš pusfinalį jaučia ir šiek tiek nerimo, atsižvelgę į komisijos pastabas ruošia kelis pasirodymo pakeitimus.

„Pasiruošimas pusfinaliui dar intensyvesnis, nei prieš atrankinį filmavimą. Labai tikimės visų palaikymo šeštadienį. Mums svarbus kiekvienas jūsų balsas, kiekvienas skambutis ar žinutė. Būtų smagu užlipti į finalo scena su geriausiais šių metų atrankų dalyviais ir pasidalinti savo daina ir energija, kartu sukurti gražų koncertą televizijos žiūrovams“, – pasakoja grupės lyderis Saimonas Stasytis.

„Pabandom iš naujo 2021” pusfinalyje dalyvauja dešimt atlikėjų. Prieš kelias dienas grupė pristatė savo eurovizinės dainos akustinę versiją. Iš grupės namų – į jūsų namus.