Sesuo nudūrė seserį

nudure itariamojiKruvina tragedija sekmadienio vakare nutiko Saugose – čia 52 metų sesuo D.P. peiliu nudūrė 55 metų seserį B.B.

Sekmadienį apie 19 val. policija, gavusi pranešimą, kad Saugose, B.B. bute, rastas buto savininkės lavonas su durtine žaizda kaklo srityje, sulaikė įtariamąją – nužudytosios seserį.

Kruvino įvykio dalyvės Saugose gyvenantiems žmonėms yra žinomos. Nors agresyvumu seserys nepasižymėjo, tačiau abi mėgdavo susieiti, ir tie susitikimai dažnokai neapsieidavo be taurelės.

Žuvusiosios kaimynai sakė, kad iš sesers namų išėjusi D.P. tik tarstelėjo, jog B.B. jai daugiau nebepriekaištaus, ir pasuko link savo namų. Ten apie tai, jog dūrė seseriai į kaklą, prasitarė vyrui. Pastarasis suskubo į svainės namus, rado ją sukniubusią ir paprašė kaimynų išviesti medikų.

Žuvusioji B.B buvo našlė, viena užaugino sūnų. Vyras, dirbantis užsienyje, jau skuba į mamos laidotuves.
Seserį nužudžiusi D.P. yra užauginusi 4 dukras.

Saugų seniūnė Anastazija Oželytė mano, kad šeimos tragediją prišaukė tik nesaikingas alkoholio vartojimas. Deja, Saugose yra nemažai šeimų, kurios taip pat leidžia laiką. Joms vertėtų padaryti išvadas iš šios nelaimės.