Šiandien atsidaro „Second Hand“ aprangos tinklas Šilutėje

second hand_reklama_10_08Besiplečiantis nebrangios aprangos tinklas atidaro penktąją parduotuvę Šilutėje. Jau spalio 8 d., 9 val. jūsų lauksime 460 kv. m erdviose patalpose Klaipėdos g. 11, Šilutėje.
Parduotuvėje rasite gausų dėvėtų ir naujų rūbų bei avalynės, rankinių, sendaikčių, žaislų ir aksesuarų pasirinkimą. Mūsų tikslas – pasiūlyti prekių kiekvienam užsukusiam pirkėjui. Įnoringiausi pirkėjai pas mus skuba antradieniais ir trečiadieniais, ir džiaugiasi nusipirkę žymių firmų, pasaulyje pripažintų brendų rūbų: kad ir dėvėtų, bet vis dar geros kokybės. Ketvirtadienį ir penktadienį dėvėtiems rūbams – 50 proc. nuolaida, šeštadienį dėvėti rūbai po 0,60 ct., o pirmadienį tik po 0,30 ct.

Neradusiam sau tinkamo rūbelio iš dėvėtų rūbų siūlome užsukti į naujų prekių skyrių. Ten rasite praėjusių metų rūbų kolekcijas iš firmų „Zara“, „Mohito“, „Bershka“, „New Look“ ir kt.

Džiaugiamės savo pirkėjų pasirinkimu, kad keletą kartą dėvėtus rūbus nemetame lauk teršdami savo aplinką, kad juos kuo puikiausiai dar dėvime, taupydami savo ir ribotus gamtos išteklius.