Šiandien – metų darbų planavimo diena

to-do-list-long1Sausio 2-ąją lrytas.lt pavadino metų darbų planavimo diena.

Sveiki visi, po ilgų švenčių susirinkę į darbovietes! Tegu per visus metus darbai Jums sekesi puikiai! Bet svarbiausia – tarp darbų raskite laiko sau – ne dieną ir ne dvi, o savaitę – kitą…

Šiandien, kai mes planuojame šių metų darbus. Lotynų ir Pietų Amerika siaučia karnavaluose. Sent Kitse ir Nevise karnavalas vyksta kiekvienais metais. Kolubijoje, Pasto mieste, šiandien prasideda iki sausio 7 d. truksiantis „Carnaval de Negros y Blancos” (juodų ir baltų karnavalas). Prasidėjęs nuo pokšto 1302 m., kuomet žmonės barstė vienas kitą pudra skanduodami „Valio baltiems!”, 1920 m. renginys tapo rimta švente. Vieni tepasi juodai, kiti barstosi baltai ir visi kartu švenčia.

JAV – nacionalinė motyvacijos ir įkvėpimo diena. Jos organizatoriai siekia priminti visiems, kaip svarbu siekiant tikslo teisingai save motyvuoti ir planuoti, nusibrėžti veiklos gaires ir jų siekti. Taigi, šiandien visi turėtume sustoti ir pagalvoti, ko sieksime 2013 m.? Tai svarbu, kaip suvesti adresą į GPS, kad neišklystum iš kelio važiuodamas nepažįstamu kraštu. Dirbti pagal planą kai kam atrodo nuobodu, tačiau apsidairykime, kiek jau pridirbome jokių planų nesilaikydami.