Šiandien Šilutėje riedės „Kritinė masė”

2010 m. beveik 70 „Kritinės masės” dalyvių Šilutėje atidarė dviratininkų sezoną ir siekė atkreipti miesto vadovų dėmesį į jų problemas. / © silutesnaujienos.ltAtidaromas „Kritinės masės” sezonas! Šiandien, kovo 30 d., penktadienį, 18 val. visi dviračių mėgėjai tradiciškai renkasi Šilutės senojo turgaus aikštėje. Iš ten pajudės „Kritinės masės” dviratininkų kolona.

„Kritinė masė” (angl. Critical Mass) – tai visame pasaulyje paskutinį kiekvieno mėnesio penktadienį vykstanti akcija, kurios metu žmonės su dviračiais ir savaeigiu transportu masiškai užima gatves. Akcija siekiama parodyti, kad dviratininkų mieste yra gausu ir jų negalima ignoruoti, kad jiems taip pat reikalinga draugiška aplinka, sutvarkyti dviračių takai.

Į pasaulinį „Kritinės masės” judėjimą  Šilutės dviračių entuziastai pirmą kartą įsijungė 2010 metais. Tuomet dviračius mynė daugiau kaip 70 dviratininkų.

Pirmoji „Kritinė masė” Šilutėje:

Primename, jog remiantis KET važiuoti keliais dviračiu leidžiama ne jaunesniems kaip 14 metų asmenims, o vairuotojai iki 18 metų, važiuodami keliu, privalo būti užsisegę dviratininko šalmą.

Prie akcijos aktyviai kviečiami prisidėti visi bendraminčiai, dviračių mėgėjai.