Šiandien startuoja 8-asis „Burbuliatoriaus“ sezonas!

burbuliatoriusJau pats laikas atnaujinti savo muilo burbulų pūtimo įrangos arsenalą ar nušluostyti per žiemą susikaupusias dulkes nuo burbulus pučiančių šautuvų, drakonų, kardų ir kitokių įtaisų, prisiminti geriausią muilo receptą ir pasirengti įvairiaspalvių burbulų pasirodymams.

„Burbuliatoriaus“ sezono atidarymas vyks šiandien 18.30 valandą. Renginio metu koncertuos Šilutės pirmosios gimnazijos grupė „Garsas“ (vad. V. Stoškus), M. Jankaus pagrindinės mokyklos estrados studija (vad. V. Stoškus) ir grupė „Random“.

Kūrybinės grupės „Laimikis.lt“ idėja „Burbuliatorius“, gimusi 2009 metais, buvo kas antrą vasaros pirmadienį vienu metu suburti Lietuvos ir užsienio miestų gyventojus aikštėse ir parkuose muilo burbulų pūtimui, meninėms improvizacijoms. Per 6 sezonus „Burbuliatorius“ užkrėtė ne tik daugybę Lietuvos miestų, bet pasiekė ne vieną Europos šalį, Austaliją, Kanadą.

„Šilutės naujienų“ redakcija 2012 metais tapo „Burbuliatoriaus“ ambasadore savo mieste ir šiemet šilutiškius kviečia burbuliuoti jau penktą sezoną.

Kaip ir kasmet esate laukiami visą vasarą – kas antrą pirmadienį Šilutės parke, prie Kultūros ir pramogų centro.

Nuolatiniu „Burbuliatoriaus“ partneriu tapo Šilutės kultūros ir pramogų centras, suteikiantis galimybę burbuliuoti skambant muzikai. Todėl užpernai Šilutės muzikinis „Burbuliatorius“ buvo įtrauktas į patraukliausių Lietuvos renginių sąrašą!

Taigi pirmadienį visi vėl laukiami Šilutės „Burbuliatoriuje“, kviečiame sau ir praeiviui atsinešti muilo burbulų, lauko žaidimų, termosų su arbata, knygų ir kartu praleisti porą valandų, pučiant muilo burbulus. Vienas iš renginio tikslų – atgaivinti viešąsias miesto erdves, paskatinti miestelėnus eksperimentuoti, ieškant smaglių laisvalaikio praleidimo ir bendravimo būdų.