Šiandien tęsiamos dingusio berniuko paieškos: dirba privatus kinologas, ieškos ir dronas su termovizine kamera

2Antradienio vakarą dingusio mažamečio Lauryno paieškos tęsiamos ir šiandien. Dešimtmečio ieško policijos pareigūnai, vandens telkinį tikrina narai iš Klaipėdos, kiekvieną dieną apylinkes šukuoja daugybė savanorių. Gaidelių vandens telkinyje vaiko ieško privatus kinologas su skenduolius surasti apmokytu šunimi. Šiandien Laurynas bus ieškomas ir dronu su termovizine kamera.

Šiandien nuo pat ryto, ieškoti dingusio Lauryno, vėl renkasi savanoriai. Vakar į Šilutę iš Kauno atvažiavo privatus kinologas, kuris vaiko ieškos, kartu su skenduolius aptikti apmokytu šunimi. Kinologas vakar užfiksavo keletą įtartinų vietų vandens telkinyje. Jis paieškas tęs ir šiandien.

Kinologas Sigitas Tarvydas yra Baltijos kinologijos centro K-9 instruktorius. Jis padėjo surasti Nemune nuskendusį paauglį. Vakar vakare, po vykdytų paieškų, kinologas užsiminė, kad vandens telkinyje kalytė Ersa aptiko keletą vietų prie krantų, kuriose galėtų būti skenduolis. Tas vietas pažymėjo plūdurais, o jas tikrins narai. Kinologas tikisi, kad šiandienos paieškos bus efektyvesnės.

1Šiandien apie 11 val. atvažiuos įmonės  „Pastatų diagnostika ir statyba“, kurie pasisiūlė  padėti ieškoti berniuko su dronu ir termovizine kamera, nemokamai.

Mažametis Laurynas rugsėjo 10 dieną, apie 19.30 val., išėjo iš namų, Gaidelių kaime, Malūnų g., ir iki šiol negrįžo.

Minėtą dieną vaikas buvo su žaliais sporbačiais, pilkomis – melsvomis sportinėmis kelnėmis bei geltonais marškinėliais. Berniukas lieso kūno sudėjimo, apie 135 cm. ūgio, plaukai rudi, trumpai apkirpti „bliūdeliu“, akys mėlynos, turi randą ties lūpa.

Vaikas turi raidos sutrikimą, sunkiai kalba. Berniukas turi šviesiai žalios spalvos paspirtuką.

Gyventojus, žinančius apie dingusio vaiko buvimo vietą ar galinčius suteikti kitos naudingos informacijos, prašome pranešti tel. Nr. 86 700 60000 arba 112.