Šiandienos renginiuose – freskų pasakojimai ir išplėstinis NVO tarybos posėdis

 

IMG 9382Bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai sukluskite – šianden įvyks išplėstinis Nevyriausybinių organizacijų tarybos posėdis. O vakare Šilutės kraštotyros draugija visus miestiečius kviečia į edukacinę paskaitą „Freskos pasakojimai“. Primename, kad Švėkšnoje nuo savaitės pradžios jau veikia moliūgų žibintų dirbtuvėlės.

Įvyks posėdis

Šilutės rajono savivaldybės Nevyriausybinių organizacijų taryba kartu su Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centru 2017 m. spalio 26 d. 15 val. organizuoja išplėstinį Nevyriausybinių organizacijų tarybos posėdį.

Posėdžio metu bus aptariami šie klausimai:

  • Savivaldybės paslaugų perdavimas NVO sektoriui;
  • galimybė pirkti paslaugas iš NVO pagal naująjį viešųjų pirkimų įstatymą numatant rezervuotas sutartis;
  • NO tarybos veikla ir jos efektyvumo plėtros galimybės.
  • Posėdis vyks Savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje, Dariaus ir Girėno g. 1, Šilutėje.
  • Kviečiame dalyvauti Šilutės rajono savivaldybės tarybos narius, NO Tarybos narius, Savivaldybės administracijos struktūrinių padalinių vadovus, nevyriausybinių visuomeninių organizacijų atstovus.

Pasakos apie freskas

Šiandien 17 val. Šilutės evangelikų bažnyčioje įvyks edukacinė paskaita „Freskos pasakojimai“. Tai baigiamoji paskaitų ciklo, skirto Reformacijos jubiliejui, paskaita, kurią ves Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčios kunigas Remigijus Šemeklis.

Po paskaitos kraštotyrininkas Arūnas Venckus (Klaipėda) pristatys muzikinę retrospektyvą „Muzikinio kūrinio „Rekviem“ evoliucija ir kelias: nuo vienbalsio giedojimo viduramžiais, žymiojo V.A. Mocarto iki mūsų dienų“.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Švėkšnoje jau veikia moliūgų žibintų dirbtuvėlės

Švėkšnoje neįtikėtinai prigijusi ir įspūdingą minią lankytojų pritraukianti moliūgų-žibintų akcija „Mes už šviesą”, šiemet smalsuolius čia atvykti kviečia jau šeštąjį kartą. Šiais metais miestelio parke lygiavertė šventė tęsis 27-28 dienomis, neišskiriant vienos pagrindinės dienos.

Jau nuo savaitės pradžios Tradiciniame amatų centre veikia moliūgų žibintų dirbtuvėles. Čia galite atsinešti savo dar neišskaptuotą moliūgą ir, čia jį pagražinti. Dirbtuvėlės veiks ir spalio 28 dieną, tačiau jeigu moliūgą atsivešite vėlai vakare, kai kiemelyje jau nebebus padedančių meistrų, tuomet galėsite daržoves skaptuoti patys su talkinančiais savanoriais.

Beje tradicinis amatų centras jūsų moliūgų jau lauks nuo pat savaitės pradžios. Juos galite tiesiog atgabenti ir palikti centro kiemelyje. Jeigu turite daug moliūgų ir neturite su kuo juos atvežti, tuomet galite kreiptis į organizatorius (tel. 8 686 44136 arba 8 656 68748), jie jums padės šiuo klausimu.