Šiaulių bankas didįjį indėlių akcijos prizą įteikė pensininkui iš Kauno, papildomus prizus – 200 banko indėlininkų

siauliu bankas Auksiniu skrynios laimetojas 2013 nespRodos, vardas „Pranciškus“ šiemet neša sėkmę – Romos katalikų bažnyčia išsirinko popiežių Pranciškų, o Šiaulių bankas burtų keliu išaiškino terminuotųjų indėlių akcijos „Laimėkite auksinių skrynią“ didžiojo – 10 tūkstančių litų – prizo laimėtoją – juo tapo 72 metų Pranciškus Demenis iš Kauno.

„Po banko atstovo skambučio, visą savaitgalį galvoje sukosi įvairiausios mintys: ar ši naujiena ne pokštas, ar ne sukčių gudrybė. Iš pradžių net nedrąsu buvo planuoti, kur laimėtą prizą panaudoti, kol jo neturėjau rankose. Na, o dabar jau nuoširdžiai džiaugiuosi tokia netikėta sėkme, – sako didžiojo indėlių akcijos prizo laimėtojas P.Demenis. – Laimėtus pinigus su žmona planuojame skirti namo remontui.“

Gyvenime Fortūna Pranciškui buvo palanki – jis sakė, kad įvairiose loterijose yra laimėjęs telefoną, televizorių, kitų buities daiktų, smulkesnių piniginių prizų.

P.Demenis pasakojo, kad visą gyvenimą buvo taupus žmogus. Nors ir teko ankstesniais metais finansiškai nukentėti dėl bankų griūties, jis įsitikinęs, kad saugiausias būdas taupyti – pasidėti indėlį banke.

Šiaulių bankas penkis mėnesius vykusios akcijos metu prizinį fondą kaupė iš savo lėšų – akcijos laikotarpiu didėjant klientų, pasidėjusių terminuotuosius indėlius ar prasitęsusių indėlių sutartis litais arba eurais ilgesniam kaip 6 mėnesių laikotarpiui, skaičiui, sparčiai augo ir prizinis fondas. 50 tūkstančių litų prizinis fondas buvo sukauptas dar tik akcijai įpusėjus.

Papildomais akcijos prizais po 200 litų Šiaulių bankas nudžiugino 200 Šiaulių banko indėlininkų iš įvairiausių Lietuvos miestų: po 14 indėlininkų – iš Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Vilniaus, po 10 – iš Alytaus, Palangos, Panevėžio, Radviliškio ir Utenos, po 6 – iš Biržų, Druskininkų, Mažeikių, Telšių ir Vilkaviškio, po 5 – iš Anykščių, Birštono, Kelmės, Kuršėnų, Marijampolės, Plungės, Tauragės ir Visagino, po 4 – iš Jonavos, Kėdainių, Kupiškio, Rokiškio, Šilutės ir Ukmergės.

Pirmą kartą 2011 metais Šiaulių banko organizuotos akcijos „Laimėkite auksinių skrynią“ didysis prizas atiteko Šiaulių rajono gyventojai, ilgametei Šiaulių banko indėlininkei. 2012-aisiais didįjį 10 tūkstančių litų prizą laimėjo senjorų pora iš Rokiškio rajono.