Šiemet populiariausios praktiškos dovanos

Kalėdinės dovanos. / Stock.XCHNG nuotr.Prekybos centrai pastebi, kad šįmet labiausiai perkamos praktiškos Kalėdinės dovanos, be to, pirkėjai prieš išsirinkdami gerai pasvarsto.

Kaip Lietuvos radijui teigė prekybos centrų atstovai, žmonės ilgai galvoja, ką pirkti ir ar tikrai to daikto reikia. Kaip ir kasmet paklausios išlieka knygos, papuošalai, kosmetikos priemonės, žaislai bei kitos dovanos. Taip pat per šventinį laikotarpį daugiau buvo išleista ir buitinei technikai.

Anot prekybos centrų, Kalėdų laukimo laikotarpiu gerokai padaugėjo perkančių buitinę techniką.

Pernai paklausesni buvo smulkesni pirkiniai, bet šįmet jau perkami ir televizoriai, šaldytuvai ar skalbimo mašinos. Prekybininkų teigimu, tokias dovanas susitaupę namams pirko šeimos. Siekdami išrinkti dovaną, kuri būtų reikalinga, kai kurie linkę atsivesti artimuosius į parduotuvę ir kartu išsirinkti.

Tarp populiariausių Kalėdinių dovanų išlieka dovanų čekiai, knygos, kosmetika, kvepalai, papuošalai, kava, arbata, prieskoniai, žiemos prekės – kepurės, šalikai ar pirštinės bei žaislai.

Taip pat po eglute šįmet daug kas turėtų rasti apatinio trikotažo rinkinių, daiktų namų interjerui dekoruoti bei įvairių aksesuarų. Anot kai kurių prekybos centrų, šįmet ypač populiarūs laikrodžiai.

Po truputį lankytojų vis daugiau pritraukia amatininkų kalėdinės mugės. Pasak prekybininkų, anksčiau daugiau rengtos norint sukurti šventinę atmosferą, kasmet jos tampa vis svarbesne dovanų pirkimo vieta.

lrt logo