Šiemet vasaros sezonu „Maxima“ įdarbins daugiau darbuotojų

maxima velt„Kasmet vasaros sezonu įdarbiname apie 1000 naujų darbuotojų. Šią vasarą planuojame laikinų darbo vietų sukurti daugiau nei įprastai. Tikimės, kad mūsų darbuotojų gretas papildys ne tik darbo patirties prekyboje jau turintys darbuotojai, bet ir studentai bei pilnamečiai moksleiviai, kurių pagalba mūsų įmonėje yra vertinama ir visada laukiama“, – sako MAXIMA LT , UAB, Generalinis direktorius Arūnas Zimnickas.

Pasak jo, lyginant su praėjusiais metais, gegužės–rugsėjo mėnesiais, MAXIMA ketina įdarbinti maždaug dešimtadaliu daugiau sezoninių darbuotojų.

Kaip ir kasmet nemažai darbuotojų bus ieškoma pajūryje – Nidoje bei Palangoje, kur išaugus poilsiautojų srautams įmonė kasmet susiduria su didžiausia sezoninių darbuotojų paklausa.
Naujų darbuotojų vasaros sezonui įmonė planuoja priimti ir Klaipėdoje, Kretingoje, Druskininkuose, Molėtuose, Ignalinoje, taip pat didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje ir Kaune.

Laikinas darbas vasaros sezonu bus siūlomas kasininkams, pardavėjams sveriamo maisto skyriuose, salės darbuotojams, maisto gamybos, sandėlio, apsaugos darbuotojams ir kt.

Sezoniniams darbuotojams MAXIMA pasiūlys lankstų darbo grafiką, pageidaujantiems vasaros sezonu dirbti pajūryje, pagelbės susirandant gyvenamąją vietą, neturinčius patirties – apmokys. Taip pat kaip ir visiems kitiems tinklo darbuotojams suteiks visas socialines garantijas, nemokamą maitinimą ir galimybę darbą įmonėje pratęsti.

„Išties džiugu, kad kasmet beveik trečdalis vasaros sezonu įdarbintų darbuotojų įmonėje pasilieka dirbti ir toliau – jiems pasiūlome nuolatines darbo vietas. Ypač džiaugiamės jaunimu, kurie dažnai pas mus įgiję pirmąją savo darbo patirtį, nusprendžia savo darbinę karjerą įmonėje tęsti“, – sako A. Zimnickas.