Šilmeižiuose atidaryta ir pašventinta motokroso trasa

motokrosas3Sekmadienį, spalio 20 d., netoli Vydūno gimtinės Šilmeižių kaime (Šilutės seniūnija) atidaryta ir pašventinta Šilutės motoklubo „Greitis“ motokroso trasa.

Po ilgų filosofinių pamąstymų dėl rengiamos motokroso trasos Šilutės seniūnijos, Šilmežių kaime, šį sekmadienį ji buvo atidaryta ir pašventinta. Kartu trasoje surengtos ir draugiškos motokroso varžybos.motokrosas2

Šilutės motoklubo „Greitis“ motokroso trasos atidaryme dalyvavo Šilutės savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Šeputis, Administracijos direktorius Virgilijus Pozingis, buvęs Savivaldybės Tarybos narys Alfonsas Vanagas, Šilutės šv. Kryžiaus katalikų bažnyčios klebonas Remigijus Saunorius. Klebonas pašventino naująją motokroso trasą ir linkėjo, kad joje neįvyktų nelaimių ir nebūtų traumų.

Po oficialiosios dalies prasidėjo draugiškos motokroso varžybos, kuriose dalyvavo sportininkai iš įvairių Lietuvos kampelių bei Latvijos.

Pirmą kartą naujojoje Šilmeižių motokroso trasoje riaumojo ne tik plieninių žirgų varikliai, bet ir keturračiai. Pasibaigus varžyboms visi nugalėtojai ir prizininkai buvo adovanoti sportinėmis taurėmis.

Šilutės motoklubo „Greitis“ nariai džiaugiasi, kad pavyko iš buvusio šiukšlyno padaryti puikią motokroso trasą. Čia bus galima ne tik sportuoti, bet ir mokytis motociklų valdymo įgūdžių gerinimo bei saugesnio eismo keliuose.

Šilutės savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Šeputis prasitarė, kad šalia dar yra laisvos, nesuformuotos žemės, kuri galėtų būti prijungta prie šios trasos. „Šilutėje galėtų vykti ir pasaulinio lygio varžybos“, – svarstė renginio dalyviai.