„Šilumos tinklų“ direktorius – į užtarnautą poilsį

SILUMOS SAULYS24 metus vadovavęs Šilutės savivaldybės šilumos ūkiui, UAB „Šilutės šilumos tinklai“ direktorius Algis Mykolas Šaulys išėjo į užtarnautą poilsį.

Jau anksčiau sulaukęs pensinio amžiaus, A.M.Šaulys „Šilutės naujienoms“ sakė, kad palikti pareigas apsisprendė pats, siekdamas patausoti sveikatą, juolab kad, jo manymu, nepakeičiamųjų nėra.

A.M.Šaulys UAB „Šilutės šilumos tinklams“ vadovauti atėjo tuomet, kai visa miesto centralizuota šiluma buvo gaunama katilus kūrenant mazutu. Dabar Šilutės savivaldybės šilumos įmonė miestui tiekia šilumą, kuri visa išgaunama naudojant tik atsinaujinantį kurą – medienos drožles.

A.M.Šaulys džiaugiasi, kad „Šilutės šilumos tinklų“ stebėtojų tarybos sprendimu įmonės vadovo pareigos perduotos ilgamečiam bendrovės darbuotojui, kelerius metus ėjusiam direktoriaus pavaduotojo pareigas Vaidotui Mačiuliui. A.M.Šaulys sakė, kad visiškai pasitiki V.Mačiulio kompetencija, ir neabejoja, kad ir kolektyvas pasitiki, gerbia šį žmogų.

Naujam vadovui A.M.Šaulys linkėjo baigti svarbiausius numatytus darbus – pasirūpinti Rusnės ir Katyčių gyvenviečių katilinių ir trasų rekonstrukcijomis, įgyvendinti šilumos tiekimo trasos klojimo link Traksėdžių gyvenvietės projektą.

Šiuo metu Šilutės katilinės pajėgumai išnaudojami tik 60 proc., nes renovuoti daugiabučiai namai mažina šilumos vartojimą.

Todėl svarbi bendrovės ir savivaldybės vadovybės užduotis išlieka ta pati – kad nereikėtų branginti šilumos kainos vartotojams, būtina nuolat rūpintis didesniu paslaugos naudotojų skaičiumi.