Šilutę aplankys renginys nesimokančiam ir nedirbančiam jaunimui

skelbimas 100x140 mm SiluteMazeikiaiTelsiaiRugpjūčio 24 d. 16 val. Šilutės kultūros ir pramogų centro aikštėje vyks Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inicijuotas renginys skirtas nedirbantiems, nesimokantiems ir mokymuose nedalyvaujantiems jauniems žmoniems.

Renginių turas rugpjūčio – spalio mėnesiais aplankys 20 Lietuvos miestų.

Renginių turo tikslas – informuoti skirtinguose Lietuvos regionuose gyvenančius 15-29 m. niekur nedirbančius ir nesimokančius jaunuolius apie Jaunimo garantijų iniciatyvos ir ją įgyvendinančių projektų tikslus, siekiamus rezultatus, apie galimybes pasinaudoti projektų teikiamomis paslaugomis ir priemonėmis, pastarųjų teikiamą naudą ir paskatinti keisti tikslinės grupės požiūrį į užimtumo svarbą, į alternatyvias užimtumo formas, atsakingai planuoti karjerą, rinktis pridėtinę vertę sau ir valstybai kuriančią veiklą.

Kiekvieną apie 2,5 val. truksiantį renginį sudarys informacinė ir pramoginė dalis (žaidimai, simuliacijos, konkursai, viktorinos ir pan.). Renginių metu profesionalūs „Kito kampo“ aktoriai improvizuodami pateiks motyvuojančius sėkmės pavyzdžius, pristatys Jaunimo garantijų iniciatyvas. Taip pat pateiks motyvuojančius sėkmės pavyzdžius ir atsakys į dalyvių rūpimus klausimus bei papildomai iškylančius klausimus.

Renginio vedėjai “Kito Kampo” aktoriai

Pramoginės dalies metu aktoriai betarpiškai bendraudami su dalyviais ir improvizuodami diegs nuostatas, kad užimtumas yra vertybė, kad alternatyvios užimtumo formos yra vertingos, kad būtina atsakingai planuoti karjerą, kad reikia rinktis pridėtinę vertę sau ir valstybei kuriančią veiklą. Taip pat, bus rengiami trupmi žaidimai, viktorinos, konkursai ir pan., kurių metu teisingai atsakę į užduotus klausimus, susirinkę žmonės būtų apdovanojami simbolinėmis dovanėlėmis už aktyvumą. Visi žaidimai ir viktorinos bus orientuoti į Jaunimo garantijas.