Šilutė atsisveikino su Lietuvos kultūros sostinės titulu (foto)

Įžiebta Šilutės miesto eglė. / Simonos Pužaitės nuotr.Ugnies žonglieriai, lazerių projekcijos, muzikos ir fejerverkų puokštė vakar Šilutėje papildė centrinės miesto eglės puošmenas.

Prie Kultūros ir pramogų centro, paspaudus raudoną mygtuką, iškilmingai įžiebta Kalėdų eglė bei atsisveikinta su Lietuvos kultūros sostinės vardu. Sostinės titulą šilutiškiai perdavė Anykščiams.

Anykščių merui įteiktas simbolinis angelas.

Tuo pat metu nušvito ir pagrindinė Lietuvininkų gatvė bei geltonasis tiltas per Šyšos upę.

Vakare šilutiškiai rinkosi į Šilutės r. mero Virgilijaus Pozingio padėkos vakarą. Evangelikų liuteronų bažnyčioje skambėjo klasikos virtuozų atliekami operiniai kūriniai.

„Šilutės kraštui šie metai buvo gražių siekiamybių ir išsipildžiusių lūkesčių metai, neužmirštamas įspūdingas Šilutės 500 metų jubiliejus, įgyvendinta ambicinga ir kūrybinga Šilutės Lietuvos kultūros sostinės 2011 programa.

Su visais kartu didžiuojuos nuveiktais darbais ir dėkoju kiekvienam Pamario krašto žmogui, padėjusiam išgarsinti Šilutės 500 metų jubiliejų ir į įspūdingą Lietuvos kultūros sostinių sąrašą įrašiusiam garbingą Šilutės vardą”, – sakė Šilutės r. savivaldybės meras V.Pozingis

GALERIJA: Šilutės miesto eglės įžiebimas ir Kultūros sostinės uždarymas

joomplu:1644