„Šilutė“ išplėšė pergalę

nkl krepsinis_darius_kibildis„Šilutės“ krepšininkai antradienį (gruodžio 13 d.) namų aikštelėje žaidė su vienais iš Mezon-NKL čempionato lyderių „Telšių“ komanda. Iki tol buvusią trijų nesėkmių seriją šilutiškiai nutraukė nugalėdami telšiškius rezultatu 82:71.

Dabar Roberto Kuncaičio treniruojama „Šilutė“turi 10 pergalių ir 8 pralaimėjimus.

Nuo pat pirmojo kėlinio mūsiškiams pavyko būti vis vienu žingsniu priekyje, o varžovai stengėsi vytis. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 41:38 „Šilutės“ naudai. Įpusėjus trečiajam kėliniui rezultatas tapo lygus 51:51, tačiau tuomet „Šilutė“ surengė galingą spurtą. Ulyssesas Thomasas smeigė tris tritaškius, Modestas Žaunieriūnas ir

Aurelijus Pukelis pridėjo po dvitaškį, ir „Šilutė“, sužaidusi 13:0, prieš lemiamą paskutinį ketvirtį pirmavo 64:51.
Iki susitikimo pabaigos likus kiek daugiau nei minutei telšiškis I.Razutis pelnė penkis taškus paeiliui ir sumažino skirtumą iki 3 taškų – 71:74. Bet tai buvo paskutiniai „Telšių“ krepšininkų taškai…

„Šilutės“ žaidėjas Darius Kibildis pataikė du tritaškius, M.Žaunieriūnas pridėjo dvitaškį ir „Šilutė“ triumfavo 82:71.
Namų rungtynėse įspūdingai žaidė komandos kapitonas D.Kibildis: jis komandai pelnė 29 taškus, iš 9 tolimų metimų pataikė 7 ir surinko 28 naudingumo balus. Komandos aukštaūgis Aurelijus Pukelis pelnė 16 taškų (atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, surinko 26 naudingumo balus). Puikiai žaidė ir komandos legionieriai Ulyssesas Thomasas – 13 taškų (5 atkovoti kamuoliai) ir Brianas Wanamakeris – 10 taškų (5 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai).