Šilutė kviečia švęsti švęsti Šimtmečio šimtadienį

headerLapkričio 8 dieną – likus 100 dienų iki Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio – šilutiškiai pirmieji Lietuvoje kviečia švęsti Atkurtos nepriklausomos Lietuvos šimtmečio šimtadienį. Ta proga Šilutėje organizuojama net keletas šventinių renginių. Trumpai apie juos.

Lapkričio 7 d. 20 val. – Šimtmečio eilės „Non-stop“

Šilutės kamerinis dramos teatras kviečia dalyvauti naktiniuose poezijos skaitymuose „Šimtmečio eilės non-stop“. Užsiregistravę dalyviai Hugo Šojaus dvaro palėpėje nepertraukiamai (nuo 20.00 val. iki 1.00 val.) skaitys lietuvių poetų eiles, skirtas Lietuvai. Laukiami visi, kas nori išpažinti meilę Lietuvai. Renginio dalyviai paskanaus ne tik poezijos, muzikos, bet ir žolelių arbatos su uogiene.

Lapkričio 8 d. 11.00 val. – Įvažiuok į Šimtmetį – „Šimtmečio autobuso“ startas

Renginio svečiai yra kviečiami į įdomią ir linksmą kelionę, kurios metu sužinos įdomių faktų iš Lietuvos istorijos, galės daugiau sužinoti apie Lietuvos Prezidentus, o savo žinias pasitikrins spręsdami kryžiažodžius. „Šimtmečio autobusas“ pajudės niš autobusų stotelės, esančios prie H.Šojaus dvaro ir važinės įvairiais maršrutais ne tik Šilutės rajone, bet ir po visą Vakarų Lietuvos regioną (Klaipėda, Klaipėdos r., Priekulė, Tauragė, Šilalė, Mažeikiai, Skuodas ir kt.). Spręsti kryžiažodžius ir siekti laimėti prizą iki 2018 m. vasario mėnesio galės visi „Šimtmečio autobuso“ keleiviai. Išspręstus kryžiažodžius bus galima palikti specialioje dėžutėje. Vasario 16-ąją bus išrinkti ir prizais apdovanoti trys asmenys, teisingai išsprendę  kryžiažodžius.

Lapkričio 8 d. 12.00-12.15 val. – Šimtmečio fitneso banga

Aikštėje, prie Šilutės kultūros ir pramogų centro, profesionalūs instruktoriai praves linksmą fitneso treniruotę pagal aranžuotą ir pritaikytą sportinių šokių ritmui lietuvių liaudies muziką. Parodomąją programą parengs sportinių šokių klubas su 60 šokėjų, pasipuošusių trispalviais apsiaustais.

Lapkričio 8 d. 17.30-18.30 val. – Šimtadienio grilis

Šilutiškiai kviečiami į Šimtadienio grilio vakarą, kurio metu kartu keps ir skanaus atsineštus grilio patiekalus, dainuos lietuviškas dainas, šoks liaudies šokius, išbandys jėgas įvairiose etno rungtyse bei žaidimuose ir tiesiog smagiai leis laiką kartu prie vieno bendro Šimtadienio grilio stalo. Renginį ves Marijus Budraitis. Rengiant linksmas pramogines rungtis, talkins ir renginyje dalyvaus etnografinis ansamblis „Verdainė“ (vad. Regina Jokubaitytė). Planuojama, kad vakaras vyks prie Šilutės kultūros ir pramogų centro.

Daugiau informacijos: www.silutekpc.lt arba Šilutės kultūros ir pramogų centro telefonu (8 441) 77113.