„Šilutė“ nusileido „Neptūnui-Akvaservis“

Sausio 28 d. Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (8-13) NKL – VIKINGLOTTO mače namuose rezultatu 89:72 nugalėjo „Šilutės“ (13-11) komandą ir pasiekė revanšą už skaudų pralaimėjimą pirmoje tarpusavio dvikovoje.

Pralaimėtose rungtynėse „Šilutės“ komandoje rezultatyviausiai žaidė V. Vasylius (Nr. 42) – 26 taškai. (Nuotr. M. Baranausko).

Tai buvo trečioji paeiliui klaipėdiečių pergalė šiose pirmenybėse. Rungtynes jie pradėjo pataikydami 4 tritaškius iš 6 bandymų, o „Šilutę“ į priekį vedė Ernestas Sederevičius, kuris pelnė 10 taškų. Įpusėjus kėliniui klaipėdiečiai pirmavo 14:12, kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Šilutė“, kuri realizavusi du tritaškius išsiveržė į priekį 22:21.

Antrajame kėlinyje vyko atkakli kova, o pirmaujanti komanda keitėsi šešis kartus. Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai 3 minutes nepelnė taškų, o tai leido „Šilutei“ išsiveržti į priekį. Iki kėlinio pabaigos likus dviem minutėms „Šilutė“ pirmavo 4 taškais, bet sėkmingą atkarpą sužaidęs Nojus Mineikis sugrąžino klaipėdiečiams pranašumą 57:55.

Lemiamą ketvirtį „Neptūnas“ pradėjo padidindamas persvarą iki 8 taškų. Valdo Vasyliaus ir Lino Lekavičiaus pastangomis „Šilutė“ sumažino skirtumą iki 3 taškų, bet likus žaisti dvi minutes, po Mato Vaitkaus tikslaus tritaškio klaipėdiečiai įgijo 13 taškų pranašumą ir rungtynių likimas tapo aiškus.
„Šilutė“: V. Vasylius 26, E. Sederevičius 24, L. Lekavičius 8 (8 atk. kam.).

Vakar, vasario 4 d. „Šilutė“ namuose žaidė su Joniškio „Delikatesu“, rungtynes galima peržiūrėti „Yuo Tube“.