Šilutė pasipuošė nei daugiau, nei mažiau

DSC 1733Prieš pat Kalėdas Šilutės seniūnijos komisija išrinko gražiausiai papuoštą šventinę vitriną Šilutės mieste. Tokį įvertinimą šiemet pelnė Eglių g. 5 įsikūrusi parduotuvė „Roja“, kuriai vadovauja Marytė Normantienė.

Šilutės seniūno Raimondo Steponkaus nuomone, kasmet puošiasi vis tie patys verslininkai ir gyventojai. „Maždaug taip pat Šilutė pasipuošusi, kaip ir pernai, nei daugiau, nei mažiau“, – taip šilutiškių išmonę ir pastangas įvertino seniūnas.

Anot R.Steponkaus, pastebėtas tik toks skirtumas nuo praėjusių metų, kad tie, kurie puošėsi pernai, šiemet pasistengė dar labiau.DSC 1734

Kaip ir ankstesniais metais, taip ir šiemet komisijos akį traukė iš tolo spindinti grabupiškės Kazimieros Vaivadienės sodyba, kuri neabejotinai jau daug metų yra viena gražiausiai puošiamų ne tik Šilutės seniūnijoje, bet, ko gero, ir visame rajone.

Tikru kalėdiniu stebuklu dvelkia ir parke, prie Kultūros ir pramogų centro, stovintis šilutiškių Vidos ir Alekso Kvederių, ir Naujakurių kvartale esantis Danutės Ivanauskienės namas. Eglę prie vartų bei visą eilę Dariaus ir Girėno gatvės medžių ir šiemet papuošė „Šilutės baldų“ įmonė.

Nei gražiausių sodybų, nei įmonių, nei eglių šiemet nerinkta. Seniūnijos padėkos raštas ir dovanėlė įteikti tik „Rojos“ savininkei M.Normantienei.

Seniūno nuomone, jeigu prieš Kalėdas būtų pasnigę, ir vitrinos būtų atrodžiusios puošnesnės, be sniego Kalėdų dvelksmo, regis, mažiau net ir išmoningai papuoštuose languose.