Šilutė pristatyta tarptautinėje turizmo parodoje Lenkijoje

savivaldybe 2Gdanske (Lenkija) vykusioje 16-oje tarptautinėje turizmo parodoje Šilutės rajono savivaldybės administracijos atstovai pristatė projekto „Kultūrinio paveldo išsaugojimas Pietų Baltijos regione – CRAFT LAND“ vykdomas veiklas ir būsimus renginius, taip pat Šilutės kraštą bei turizmo galimybes.

Specialiai šiai parodai Šilutės rajono savivaldybės administracija išleido leidinį apie planuojamą Tarptautinį amatų festivalį, kuris vyks po mėnesio – Šilutės miesto šventės metu, gegužės 25 d.

Savivaldybės atstovai parodoje platino lenkų ir anglų kalbomis informaciją apie turizmą Šilutės rajone. Šis leidinys parodos metu buvo ypač populiarus.

Pamario krašto atstovų ekspozicija lankytojus itin domino – Šilutės stendą aplankė apie 1000 parodos lankytojų. Daugelis Šilutės stendo svečių žinojo tik didžiuosius Lietuvos miestus ir kurortus, todėl parodos metu pristatomos Šilutės rajono savivaldybės turizmo galimybės itin domino lenkų turistus.

Informacija apie Šilutės rajono savivaldybę perduota ir Lietuvos Respublikos konsulatui Gdansko mieste kaip papildoma priemonė rengti organizuojamas edukacines valandėles mokyklose bei pažintinius – teminius vakarus besidomintiems Lietuva.

Šilutės atstovai dalyvavo rengiamuose darbiniuose susitikimuose su Gdansko Pruščo (Lenkija) savivaldybės atstovais, kurių metu buvo aptariamas bendras projektas, jo veiklos ir galimybės.