Šilutė turi naują seniūnaitį

ALEKSAS KVEDERISSŠilutės seniūnaičiu 2015-2017 metais bus UAB „Šilutės būstas“ direktorius, šilutiškis Aleksas Kvederis. Jam šios pareigos patikėtos 3 metams, mat tiek dabar truks viena seniūnaičių kadencija.

Šilutės seniūnaičio rinkimai įvyko ketvirtadienį, juose dalyvauti iš anksto buvo pareiškęs norą tik vienas kandidatas – A.Kvederis. Jis šias pareigas jau yra ėjęs prieš porą metų. 2014-2015 metais seniūnaičio pareigos buvo patikėtos Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro vadovui Liutaurui Indriuškai.

L.Indriuška savo kandidatūros naujai kadencijai kelti nesiruošė. Į susirinkimą jis atvyko tik apžvelgti poros metų darbą ir pagrindinius seniūnijos reikalus. Bet pamatęs, kad norinčių dalyvauti konkurse tėra tik vienas, ryžosi iškelti ir savo kandidatūrą.

A.Kvederį palaikė „Šilutės vandenų“ ir „Šilutės komunalininko“ bendrovių darbuotojai, visas „Šilutės būsto“ kolektyvas, Šilutės seniūnijos darbuotojai, partijos „Tvarka ir teisingumas“ Šilutės skyriaus nariai. Už L.Indriušką balsavo 2 šilutiškiai.