Šilutėje – A. Blaževičiaus filmas „ŠVENTASIS“

 

1-Filmo SVENTASIS_iluts_KCMetų geriausiame lietuviškame filme „Šventasis“ pasakojama kiekvienam žiūrovui suprantama ir aktuali istorija. Šiemet geriausiu aktoriumi pripažinto Mariaus Repšio nepriekaištingai suvaidintą pagrindinį veikėją Vytą išmeta iš darbo, paguodos jis ima ieškoti svetimos moters glėbyje ir nuobodžiaujančių draugų kompanijoje. Tačiau mažametėms dukroms reikia tėvo, o pavargusiai nuo atsakomybės naštos žmonai – vyro. Režisierius A. Blaževičius nedramatizuoja situacijos, o bando į ją pažvelgti originaliai ir su stipria ironija.

Greta Vyto ir jo meilės trikampio dramos vyksta dar viena istorija – geriausias Vyto draugas Petras „Youtube“ kanale randa vaizdelį, kuriame vietinis jaunuolis prisiekinėja prie jų miestelio daugiabučio namo sienos matęs Jėzų Kristų. Nuobodžiaujantys vyrai pradeda keistuolio paieškas.

Kintantis siužetas išlaiko dėmesį iki paskutinės scenos. Kaip pasielgs Vytas? Paliks šeimą, emigruos į taip visų giriamą Norvegiją? Ką darys draugai, suradę Jėzų Kristų mačiusį vyruką?

Režisierius – Andrius Blaževičius
Scenarijaus autoriai – Andrius Blaževičius, Marija Kavtaradzė, Teklė Kavtaradzė
Aktoriai – Marius Repšys, Gelminė Glemžaitė, Indrė Patkauskaitė, Valentinas Krulikovskis, Lukas Malinauskas
Prodiuseriai – Marija Razgutė, Marta Lewandowska
Operatorius – Linas Dabriška
Montažas – Silvija Vilkaitė
Kompozitoriai – Vytas Rasimavičius.

PREMJERA ŠILUTĖJE – RUGSĖJO 23 d., 16 val.
ŠILUTĖS KULTŪROS IR PRAMOGŲ CENTRE

BILIETO KAINA: 4€, įsigyti bus galima Kultūros centre, 1 val. prieš kino seansą.