Šilutėje atidaryta universali sporto aikštelė

SPORTO 1Vakar oficialiai atidaryta universali dirbtinės dangos sporto aikštelė. Gluosnių gatvės ar anksčiau vadinto Statybininkų kvartalo daugiabučių namų jaunimas šioje aikštelėje galės žaisti mažąjį futbolą, krepšinį, tinklinį, kvadratą ir kitus kolektyvinius žaidimus.

Apie tokios aikštelės būtinumą Šilutėje pirmasis pradėjo kalbą rajono mero pavaduotojas Algirdas Balčytis. Jis, tik pradėjęs eiti pareigas, sužinojo apie Kūno kultūros ir sporto departamento įgyvendinamą projektą, ir iškart pradėjo rūpintis, kad tokia aikštelė atsirastų Šilutėje.

Kūno kultūros ir sporto departamentas universalių dirbtinės dangos aikštelių įrengimo projektą šalyje pradėjo nuo 2006 metų. Šilutėje įrengta sportinių žaidimų aikštelė – 86-oji. Kasmet naujų sporto aikštelių įrengimui iš Lietuvos biudžeto departamentas skiria apie 1,1 mln. Lt. Eiliškumas, kur gali būti pastatytos aikštelės, priklauso nuo savivaldybių vadovų, administracijų aktyvumo ir pasiruošimo tokias aikšteles įsirengti.

Minėtas departamentas savivaldybei skiria 110 tūkstančių litų ir pasirūpina aikštelės įrangos nupirkimu bei jos montavimo darbais. Aikštelės vietos parinkimu ir 20 X40 metrų ploto tvirto pagrindo įrengimu turi pasirūpinti pati savivaldybė.

Šilutėje įrengta nauja sporto aikštelė priklausys seniūnijai. Seniūno pavaduotojas Algis Ivanauskas pasakojo, kad tvirtą aikštelės pagrindą įrengė UAB „Šilutės automobilių keliai“, seniūnijai tai kainavo 10 tūkst. litų.SPORTS

A.Balčytis „Šilutės naujienoms“ sakė, kad, jeigu lydės sėkmė, dar šiemet gali būti įrengta dar viena tokia aikštelė Naujakurių kvartale.

Pasistengti, kad Kūno kultūros ir sporto departamentas skirtų lėšų dar vienai aikštelei, įsipareigojo Seimo narys Artūras Skardžius. Jis žino, kad šilutiškiai jau turi parengtą Naujakurių aikštelės pagrindą. Seimo nario manymu, lieka tik sulaukti žinios, jog kuri nors kita savivaldybė šiems metams suplanuotos aikštelės nesugebės įsirengti, tada lėšos gali būti perduotos mūsų savivaldybei.

Pirmieji naujos aikštelės dirbtinės dangos privalumus išbandė VšĮ „Šilutės sportas“ vaikų futbolo komanda, kurią treniruoja Rimantas Čeliauskas. Šios įstaigos vadovas Dainius Gricevičius ir Sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis dėkojo rajono merei D.Žebelienei, mero pavaduotojui A.Balčyčiui ir kitiems už puikią universalią sporto aikštelę vaikams ir jaunimui. Jie pasižadėjo kartu su auklėtiniais rūpintis, kad jaunieji sportininkai aikštelės nesugadintų, saugotų, naudotų pagal paskirtį.