Šilutėje atidarytas „Moki – veži“ prekybos centras

Moki vezi Silutes foto1Pramonės gatvėje gruodžio 18 d. duris atvėrė apdailos, statybinių, šildymo ir sodo prekėmis prekiaujantis prekybos centras „Moki – veži“.

Investicijos į naująjį prekybos centrą siekė apie 3,5 mln. Lt, buvo sukurta  21 darbo vieta. Iki šiol artimiausios „Moki – veži“ parduotuvės Šilutės miesto ir rajono gyventojams buvo Klaipėdoje ir Tauragėje.

Ši parduotuvė yra 24-oji apdailos, statybinių, šildymo ir sodo prekių tinklo, žinomo „Moki – veži“ pavadinimu, parduotuvė. Pasak naujosios parduotuvės direktoriaus Juliaus Dryžos, šis prekybos centras yra vienas moderniausių „Moki – veži“ prekybos centrų. Tai lėmė sukaupta sėkminga patirtis bei moderniausių ir aplinką tausojančių technologijų pritaikymas statybai.

2000 kv. m bendro ploto prekybos centras, iš kurių 1200 kv. m užima šiuolaikiška prekybos salė, yra apšildomas biokuru, o patalpos apšviečiamos šiuo metu taupiausiomis ir akims nekenkiančiomis šviesos diodų lemputėmis. 800 kv. m plotą užima nešildomi ir lauko sandėliai. Šalia prekybos centro suprojektuota 65 vietų automobilių stovėjimo aikštelė. Prekybos centras pastatytas pagal 1 C pastatų formatą.

Prekybos centre galima rasti apie 30 tūkstančių skirtingų prekių ženklų apdailos, statybos, šildymo ir sodo – daržo prekių grupėse bei didelį stambiagabaričių medžiagų pasirinkimą.

Norintys gali pasinaudoti prekių pristatymo paslauga parduotuvės transportu.

Kadangi daugelis apsipirkimus planuoja laisvu nuo darbo metu, parduotuvė dirba ir savaitgaliais.

UAB „Makveža“ – trylika metų sėkmingai rinkoje dirbantis statybinių ir apdailos medžiagų prekybos tinklas, orientuotas į maksimalų klientų pasitenkinimą patraukliomis prekių kainomis ir plačiu asortimentu.