Šilutėje atidaryti „Dekupažo ir rankdarbių namai“

DSC 0284Išmanūs verslininkai vis dar aptinka Šilutėje laisvų verslo nišų. Viena tokia iki šiol buvusi balta dėmė Pamario verslo pasaulyje – visų dekupažui reikalingų dalykų parduotuvėlė „Dekupažo ir rankdarbių namai“, kuri trečiadienį duris atvėrė Šilutėje, Vytauto gatvės 6 name.

Parduotuvėlės šeimininkė Asta Stancikienė ir jai pakaitomis talkinančios pardavėjos Ingrida Balserienė bei Silva Gotautienė tądien priiminėjo ne tik šilutiškių sveikinimus, bet ir rankdarbius mėgstančių moterų padėkas. „Puiku, kad pagaliau vienoje vietoje bus galima rasti visko, ko reikia norint pačioms pasigaminti originalią namų puošmeną ar išradingą dovaną artimam žmogui“, – sakė atidarymo svečiai.

Lentynose – ir priemonės, ir gaminiai
dekupazas lentyna
Visos rankdarbiams reikalingos priemonės – vienoje vietoje. Tokią mintį jau kuris laikas audė verslininkė A.Stancikienė. Moteris pasakoja, jog tokia mintis ją užvaldė nuo tada, kai pati pradėjo lankyti dekupažo kursus Klaipėdoje. Tada ir suprato, jog Šilutėje nėra tokios vietos, kur būtų galima nuspirkti absoliučiai visko, ko reikia, sumanius sukurti originalų dirbinį.

Įvairiausi karoliukai, juostelės, vielutės, teptukai, dažai, lakai, bumbulai, dekupažui reikalingos servetėlės, specialus popierius… – visų priemonių, kurios sudėliotos naujosios parduotvėlės lentynose, ir neišvardinsi.

Be to, čia suguldyta ir nesuskaičiuojama įvairovė visokiausių medinių daiktų, kuriuos galima dekoruoti dekupažo technika ar graviruoti. Tai ir lesyklėlės, ir ypač praktiškos bei namus puošiančios raktinės, ir įvairūs stalčiukai, ir mediniai žaislai… Iš viso – ne šimtai, bet tūkstančiai prekių pavyzdžių.

dekupazas ruosiniaiDauguma prekių atvežta tiesiai iš užsienio gamintojų.

Dovanas gali dekoruoti profesionalai

A.Stancikienė pasakoja, jog parduotuvės asortimentas – toli gražu ne baigtinis, jis dar tikrai plėsis, priklausomai nuo to, kokius pageidavimus pareikš Šilutės pirkėjai.

Atidarymo dieną verslininkė susirinkusiems svečiams sakė, jog tikisi abipusio konstruktyvaus dialogo ir atvirų pokalbių apie tai, kokų prekių jie norėtų rasti parduotuvėje.

Be to, „Dekupažo ir rankdarbių namuose“ bus galima nusipirkti ar atsinešti savo mėgiamą daiktą ir užsisakyti, kad jo dekoravimą atliktų profesionalas.

Užsukti į „Dekupažo ir rankdarbių namus“ verta ir tiems, kas negali apsispręsti, kokią dovaną išrinkti artimam žmogui. Mat čia galima nupirkti ir dovanų kuponą, už kurį jūsų šeimos narys ar draugas pats išsirinks, kas jam patinka.Dekupazas Astos pardavejos

Parduotuvėlės šeimininkės žada ir priimti parduoti originalius pačių šilutiškių kurtus rankdarbius, kuriuos vėliau galbūt panorės įsigyti kiti jaukių dovanų artimiesiems ieškantys pirkėjai.

Dar tolesniuose planuose – ir dekupažo mokymai, kuriuos organizuoti žada pati A.Stancikienė.

Į parduotuvės atidarymą susirinkę svečiai džiaugėsi, kad mūsų mieste duris atvėrė dar vienas jaukus prekybos taškas, ir linkėjo jo šeimininkei verslo sėkmės.