Šilutėje ir Galnėje susidūrė po du automobilius, sužeisti 4 vyrai (ATNAUJINTA)

AvarijaPirmadienio rytą ir antradienio vakare Šilutės rajone įvyko dvi avarijos, kuriose nukentėjo jauni vyrai. Birželio 12 dieną, prieš vidurdienį, du automobiliai susidūrė Vainuto seniūnijos Galnės kaime, o birželio 13-osios vakare dar dviejų automobilių susidūrimas įvyko Šilutės centre.

Pirmadienį apie 11.20 val. 20-metis jaunuolis, važiuodamas automobiliu „VW Polo“ per Galnės kaimą, nepasirinko saugaus greičio, kelio vingyje išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su priešais atvažiuojančiu automobiliu „Fiat Ducato“. Jį vairavo 43 metų vyras.

Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio „Fiat Ducato“ vairuotojas, kuris dėl patirtų sužalojimų gydosi ambulatoriškai.

Antradienio vakare Šilutėje, H.Šojaus ir Lietuvininkų gatvių sankryžoje, įvykusioje avarijoje buvo sužeisti trys jaunuoliai. Apie 22.30 valandą čia susidūrė du automobiliai – „Opel Vectra“ ir „Renault Vel Satis“.

Abu į avariją patekę automobiliai buvo pažymėti klevo lapais – pradedančiųjų vairuoti ženklais.

Pirminiais duomenimis, aštuoniolikmečio vairuojamas automobilis „Opel Vectra“ išvažiavo iš šalutinės H.Šojaus gatvės ir atsitrenkė į pagrindine Lietuvininkų gatve važiavusį „Renault Vel Satis“, vairuojamą neblaivaus 24 metų vyro (1,65 prom. alkoholio). „Renault Vel Satis“ po smūgio užvažiavo ant šaligatvio.

Avarijoje nukentėjo „Opel Vectra“ vairuotojas bei kartu važiavę du keleiviai – 20 metų ir 19 metų. Vienas jų buvo prispaustas, todėl jį teko vaduoti ugniagesiams gelbėtojams. Vieną jaunuolį medikai išsivežė į Klaipėdos ligoninę, du paguldyti į Šilutės ligoninę.

„Renault Vel Satis“ vairuotojas nenukentėjo.