Šilutėje jau stovi Kalėdų eglė

eglute pastate_1Šilutė jau turi Kalėdų eglę – penktadienį ji pastatyta įprastinėje vietoje, prie Kultūros ir pramogų centro.

Daugiau nei 12-os metrų žaliaskarę miestui šįkart dovanojo Šilutės valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, eglė jau daugiau nei 30 metų augo senųjų šios tarnybos patalpų Ramučių gatvėje teritorijoje.

Ir tai ne pirmoji Kalėdų eglė, kurią šilutiškiams dovanoja valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT).
eglute pastate
Penktadienį nuo ryto eglę iš Ramučių gatvėje esančios senosios Šilutės VMVT teritorijos atgabeno ir įprastinėje vietoje pastatė UAB „Šilutės komunalininkas” darbininkai ir technika. Komunalininkų kasmetinis rūpestis yra ir eglės papuošimas.

Šilutės VMVT l.e.p. viršininkas Vytautas Jasaitis sakė, jog tarnybos teritorijoje ši tanki ir gražiai nuaugusi žaliaskarė augo jau daugiau nei 30 metų – apie 1985-uosius metus ją čia pasodino VMVT kolektyvas. Tiesa, medis augo ne itin patogioje jam  vietoje, kur jo šaknys negalėjo laisvai išsiplėsti, tad gali būti, jog kokia įsisiautėjusi vėtra jį būtų nesunkiai išvertusi. Eglė buvo jau praaugusi elektros tiekimo linijas.

Beje, Kalėdų eglę miestui VMVT dovanojo ir prieš dešimtmetį.

Švėkšnos sen. Inkaklių kaime gyvenantis V.Jasaitis jau yra numatęs ir kitų – 2018 -ųjų metų Kalėdų eglę – tuomet jis seglute pastate_2ako padovanosiąs miestui vieną iš trijų savo sodyboje augančių sidabrinių kėnių.

Šilutės seniūno pavaduotojas Algirdas Ivanauskas sakė, kad šiemet bus atnaujinta tik maža dalis miesto eglės puošmenų. Rimtam atnaujinimui ruošiamasi kitais metais – tuomet žadama nupirkti naujus papuošimus ne tik Kalėdų eglei, bet ir visai miesto centrinei gatvei.

„Gatvių puošmenoms jau yra daugiau nei 10 metų, todėl dalis jų jau atgyveno savo amžių”, – sakė A.Ivanauskas.
Šią savaitę seniūnija žada paskelbti ir tradicinį gražiausių vitrinų konkursą.