Šilutėje muzikinė komedija KARŠTOJI KIRPĖJO KĖDĖ

C Misko_Archyvas-38Su Neringa Nekrašiūte ir Ramūnu Šimukausku.

Kovo 13  d. 18 val. Šilutės kultūros centre muzikinės komedijos KARŠTOJI KIRPĖJO KĖDĖ aktoriai Jūsų nuotaikai padarys gerą ir madingą šukuoseną. Jūsų laukia daug gražaus humoro su RAMŪNU ŠIMUKAUSKU ir užburiančiomis NERINGOS NEKRAŠIŪTĖS ir EGLĖS KRASNOVĖS atliekamomis dainomis. Gera nuotaika – GARANTUOTA!

O Jūs ar pasitikite kirpėju, pas kurį einate kirptis? Nepagalvojote, kad kartais kirpėjas gali būti ir  blogos nuotaikos? O gal jis apskritai nemėgsta savo darbo? O jeigu jam netikėtai „užėjo“?!!.. Jaučiatės pakankamai saugiai, kai kirpėjas kerpa aštriomis žirklėmis Jūsų plaukus ar senoviniu skutimosi peiliu skutinėja Jums kaklą ir gali tyčia ar netyčia čirkštelti per miego arteriją?.. Apie tai nepagalvojote? Tai ir negalvokite. Nusiraminkite. Jūsų kirpėjas normalus. Na, tikriausiai! Bet mūsiškis kirpėjas (aktorius Ramūnas Šimukauskas) – kiek neprognozuojamas ir labai savotiškas.C Misko_Archyvas-107

Taigi, įsivaizduokite – grožio salonas. Pas tokį savotišką kirpėją netikėtai užklysta didelė scenos žvaigždė (dainininkė ir aktorė – Neringa Nekrašiūtė), kuriai vos už poros valandų koncertas arenoje. O makiažas ir šukuosena nepadaryta, nes grimerė susilaužė ranką, o gal net ir koją. Tada čia ir prasideda nuotykiai.

Žvaigždė netikėtai grožio salone ima ir sudainuoja visas geriausias būsimo koncerto dainas. O kirpėjas papasakoja savo ir savo klientų romantiškiausias, linksmiausias ir slapčiausias istorijas. Ateikite ir pamatykite, ar tik ne Jūsų gėdingas istorijas išpasakos kirpėjas?..

VAIDINA: ŽVAIGŽDĖ – Neringa NEKRAŠIŪTĖ KIRPĖJAS – Ramūnas ŠIMUKAUSKAS GROŽIO SALONO GRIMERĖ – Eglė KRASNOVĖ

Bilietus galima įsigyti – www.bilietai.lt. Kainos – 10 eur, 13 eur. Facebook.com/karstojikirpejokede/