Šilutėje – nauja automobilių detalių parduotuvė – UAB „TANAGRA“

TANAGRA 5Šilutėje duris atvėrė nauja automobilių detalių parduotuvė. Gluosnių gatvės 9 name įsikūrė keliasdešimt parduotuvių visoje Lietuvoje vienijančio prekybos centro „Tanagra“ filialas.

TANAGNaujojoje parduotuvėje automobilių savininkai galės įsigyti ypač kokybiškų prekių savo lengviesiems ir sunkiasvoriams automobiliams, taip pat įvairių tipų alyvų bei įrankių automobilių servisams.

UAB „Tanagra“ generalinis direktorius Genrik Dzikevič pasakoja, jog bendrovė įsteigta 1993 metais Vilniuje, po poros metų ji jau atidarė savo filialus ir mūsų šalyje, ir užsienyje.

Per tuos metus „Tanagra“ tapo viena iš pagrindinių ir stambiausių įmonių ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, prekiaujančia tiek lengvųjų automobilių, tiek sunkvežimių atsarginėmis detalėmis.

UAB „Tanagra“ veikla kryptingai orientuojama į nuolatinį darbų kokybės gerinimą ne tik automobilių atsarginių detalių pardavime, bet ir paslaugų teikimo, automobilių remonto bei aptarnavimo srityse. Šią idėją bendrovės generalinis direktorius įgyvendino 1994 m., kai Lietuvoje buvo įkurtas pirmas modernus, nors ir nedidelis automobilių aptarnavimo centras.

„Pastačius šį centrą dauguma konkurentų pradėjo panašių centrų statybą, tačiau jie neprilygo savo įranga ir techninėmis galimybėmis UAB „Tanagra“ automobilių centrui“, – sako G.Dzikevič.

Šis parduotuvių tinklas orientuojasi į kokybę, todėl ir parduotuvėje Šilutėje pirkėjai neras prastų detalių. „ZF Group“, „Lemforder“, „LUK“, „Ruville“, „Bosch“, „TSP“, „SACHS“, „MANN FILTER“, „FEBI“ ir kt. – tai prekių ženklai, kurių produkcijos kokybė jau daug dešimtmečių žinomi visame pasaulyje. Nuo šiol ir šilutiškiams jie bus po ranka.

Nuo 1998 m. UAB „Tanagra“ bendradarbiauja iš viso su daugiau nei 50 atsarginių detalių gamintojų.

Liepos 1-ąją buvo metai, kai UAB „Tanagra“ tapo „TEMOT International“ nare ir akcininke. „TEMOT International“ yra didžiausia nepriklausoma tarptautinė organizacija, kuri vienija pirmaujančias automobilių dalių platintojų kompanijas visoje Europoje.

„TEMOT International“ apima 37 Europos šalis, yra pasirašiusi kontraktus su visais žinomiausiais automobilių dalių tiekėjais pasaulyje.

„Tai padeda mums turėti geriausią bei plačiausią automobilių dalių duomenų bazę bei elektroninį automobilių dalių katalogą, plačiausią atsarginių dalių asortimentą ir kokybiškas dalis. Naujienos apie rinkos  pokyčius padeda mums labiau prisitaikyti prie Lietuvos rinkos bei sudaryti geriausias sąlygas mūsų klientams“, – sako G.Dzikevič.

„Tanagra“ – vienintelė įmonė Lietuvoje, kuri yra „TEMOT International“ narė ir atsakinga už Lietuvos atsarginių dalių, autoservisų rinką bei jos vystymąsi Lietuvoje.

Taigi naujoje parduotuvėje laukiami visi šilutiškiai, kurie labai brangina ir saugo savo transporto priemonę ir nori kartą ją suremontavę apie problemas ilgam pamiršti.