Šilutėje – nauji šaligatviai ir stovėjimo aikštelės

gatviu remontas taikos nuovazaJau antrą savaitę miesto centre esančioje Taikos gatvėje dirba darbininkai ir technika – čia kairėje pusėje klojami nauji šaligatviai.
Tai prieš kelerius metus pradėto šios gatvės renovacijos projekto pabaiga, kurios labai laukė visi šilutiškiai.
Miesto seniūnijos vadovai žada ir kitų malonių permainų Šilutės gatvėse.

Patogiai vaikščiosime nuo vieno šviesoforo iki kito

Kad prasti šaligatviai vis dar yra viena didžiausių mūsų miesto bėdų, matyt, sutiks kiekvienas, kuriam tenka bent retkarčiais pasivaikščioti pėsčiomis. Bet šįkart tų gatvių nevardinsime. Pasidžiaugsime, kad kai kuriais šaligatviais jau greit vaikščiosime su malonumu.

Taikos gatvėje nauja asfalto danga paklota ir dešinės pusės šaligatvis trinkelėmis išgrįstas prieš porą metų. Nuo to laiko redakcija sulaukė ne vieno šilutiškio pasipiktinimo, jog kairioji pusė taip ir palikta „laužyti kojoms ir batelių kulniukams“.

Šilutės seniūnijos vadovai nuolat teisinosi ir įtikinėjo, jog „niekas nepalikta ir neužmiršta, bet remontuojama tiek, kiek yra pinigų“.

Ir štai prieš porą savaičių į Taikos gatvę atvažiavo konkursą laimėjusios UAB „Tima“ darbininkai, ir kairiojo šaligatvio remontas pajudėjo. Beje, šaligatvis naujomis trinkelėmis bus išklotas ne tik Taikos, bet ir už jos esančioje V.Kudirkos gatvelės dalyje, tad pėstieji galės patogiai pasivaikščioti nuo vieno šviesoforo iki kito.

Patogiai turėtų pasijusti ir neįgalieji bei mamos su kūdikiais – daugelyje vietų nuo šaligatvio įrengiami nuvažiavimai vežimėliams.
Šilutės seniūno pavaduotojas Algirdas Ivanauskas sakė, jog darbus žadama baigti iki šalnų.

Pasak Savivaldybės Ūkio skyriaus specialisto Mindaugo Oželio, šiems darbams iš Kelių fondo lėšų skirta apie 170 tūkst. litų.

Bus dar viena stovėjimo aikštelė

Seniūno pavaduotojas A.Ivanauskas netolimoje ateityje žada ir kitų permainų miesto gatvėse.
gatviu remontas taikos
Jau šių metų pabaigoje arba kitų pavasarį tikimasi pradėti Cintjoniškių gatvės remontą. Bene blogiausias ruožas šioje gatvėje dabar yra nuo sankryžos su H.Šojaus gatve iki šviesoforo ties Gluosnių gatve. Asfaltas šioje vietoje lopomas jau daug metų, bet pro visus lopus vis tiek žiojėja duobės, o šaligatvio vietomis apskritai nebėra – taip sutrupėjusios sovietmečiu klotos jo plytelės.

Todėl kaip tik šioje vietoje planuojama pakloti naują asfalto dangą bei naują dešinės pusės šaligatvį. Bet kokiu atveju kitų metų pabaigoje šiuo ruožu irgi turėtume patogiai vaikščioti ir važiuoti.
Cintjoniškių gatvei sutvarkyti reikės maždaug 350 tūkst. litų

Iš Kelių fondo lėšų turėtų būti įrengta ir automobilių stovėjimo aikštelė Eglių gatvėje, šalia gėlių parduotuvių. Tiesa, aikštelė šioje vietoje yra, ir nors palijus joje tenka murkdytis giliose pelkėse, ji vis tiek nuolat būna pilna, nes miesto centras jau taip perpildytas automobilių, kad vairuotojai išnaudoja kiekvieną kampelį.
Aikštelės įrengimo darbus planuojama pradėti kitą pavasarį, jie atsieis apie 120 tūkst. litų.