Šilutėje – neribotų galimybių internetas

Teo DSC 0270Šviesolaidinės technologijos iš esmės pakeitė interneto sampratą: jos ne tik leidžia naudotis gerokai spartesniu internetu, bet ir suteikia galimybę žiūrėti interaktyviąją televiziją ir naudotis kitomis papildomomis galimybėmis. Varinius laidus pakeitęs šviesolaidis pakeitė ir interneto kaip paslaugos sampratą. Tuo jau spėjo įsitikinti ir Šilutės gyventojai.

Naujas greičio suvokimas

Savo laiku viena pirmųjų Lietuvoje vario kabelius pakeitusi šviesolaidžiu TEO šiuo metu gali pasiūlyti net 300 MB/s sparta veikiantį ZEBRA internetą, nors sklandžiam darbui visiškai pakanka ir 100 Mb/s greičiu veikiančio interneto.

„Toks interneto greitis labai pravartus vaikams, kuriuos erzina stringantys interneto žaidimai“, – pažymėjo telekomunikacijų bendrovės TEO Šilutės klientų aptarnavimo grupės vadovas Feliksas Degutis.

Anot jo, dauguma interneto teikėjų šviesolaidinį kabelį nutiesia tik iki namo įvado, o į butus išvedžioja paprastus varinius kabelius. Siekiant neprarasti ryšio kokybės, šviesolaidis turi būti atvedamas iki pat kompiuterio. Būtent tokią galimybę savo klientams suteikia TEO.

Ar jūsų name jau veikia šviesolaidinis internetas, sužinosite interneto svetainėje www.internetas.zebra.lt/ suvedę savo gyvenamosios vietos adresą arba paskambinę mokamu telefonu 1817.

Daugiau nei televizija

Ko gero, galima išvardyti daugybę priežasčių ir situacijų, kai praleidžiame svarbius televizijos transliacijų momentus. Pavyzdžiui, užtrunkame darbe ir nepamatome pirmųjų žinių reportažų ar pamėgtos pokalbių laidos pradžios. Arba dar blogiau, tik kelioms sekundėms pasitraukiame nuo ekrano, ir lyg tyčia – įmuštas įvartis…

Nepraleisti svarbių akimirkų leidžia „Interaktyvioji GALA“ siūloma paslauga „Žiūrėti nuo pradžių“. Ją užsisakę klientai (paslauga veikia tik su interaktyviosios televizijos priedeliu „Motorolla VIP 1003“, kuris paprastai suteikiamas visiems naujiems šios televizijos klientams) galės jau prasidėjusias laidas ar filmus atsukti nuo pradžių, sustabdyti vaizdą ir pasukti jį į priekį.

Dar viena papildoma funkcija – meniu skiltyje „Mano TV įrašai“ pasirinkę punktą „Įrašyti laidų kategorijas“, be papildomos įrangos galima įrašyti visas mėgstamai kategorijai priskirtas televizijos programas ir peržiūrėti jas per 14 dienų.

„Interaktyvioji GALA“ klientai gali matyti ir „Viasat“ sporto bei filmų kanalus, tarp kurių tokie kanalai kaip „Viasat sportas“, „Viasat Motor“, „TV1000 Ruskoje Kino“.

Kanalų paketai „Viasat sporto“ bei „Viasat filmų“ kainuoja po 12 litų per mėnesį, kaina iš karto įsigyjant abu paketus – 20 litų per mėnesį. Užsisakant vieną ar abu kanalų paketus pusei metų, šeštą mėnesį klientai kanalus gali stebėti nemokamai.

Internetinė saugykla

ZEBRA vartotojams siūloma virtuali „saugykla“ padės išvengti nemalonių situacijų, kai sugedus kompiuteriui išsitrina duomenys. Be to, specialiai internete sukurtoje duomenų talpykloje jūsų informacija bus ne tik saugi, bet ir turėsite galimybę laisvai ja keistis.

„Saugykloje“ galima talpinti nuotraukas, filmuotą medžiagą, kitą svarbų turinį. Joje leidžiama laikyti iki 300 GB duomenų. Tiek vietos užimtų maždaug 100 tūkst. nuotraukų ar iki 100 valandų trukmės filmuotos medžiagos. Failai čia saugūs: neprarasi jų dėl kompiuterio gedimo, vagystės ar kitų nelaimių, o prie failų prisijungiama tik įvedus asmeninį slaptažodį, failų kopijos saugomos keliose skirtingose vietose. Ši paslauga teikiama ją užsisakius savitarnos svetainėje www.manoteo.lt.

Rinkiniai – galimybė sutaupyti

TEO privatiems klientams siūlo užsisakyti interaktyviąją televiziją GALA su ZEBRA internetu paslaugų rinkinyje „Namai 1“.
Pasirinkusieji tokią galimybę ne tik sutaupys, bet taip pat galės lengviau administruoti paslaugų mokesčius. Dar daugiau galimybių siūlo paslaugų rinkiniai „Namai 2“ ir „Namai 3“, su kuriais papildomai gaunamos tokios paslaugos kaip televizija antram televizoriui, failų „Saugykla“ internete, papildomi TV kanalų rinkiniai ir kt.

Daugiau informacijos apie paslaugas galite gauti ir jas užsisakyti Klaipėdos klientų aptarnavimo skyriuje (Klaipėda, Taikos pr. 52C arba H.Manto g. 2), tel. Šilutėje (8 441) 61010, taip pat mokamu telefonu 1817 bei interneto svetainėje www.teo.lt.

https://enternet.lt/