Šilutėje nusimato aktyvi vasara

dviratisTurizmo informacijos centre prasidėjo vasaros sezonas. Gegužės mėnesį Šilutės TIC aplankė 352 lankytojai, tai yra beveik dvigubai daugiau nei pernai gegužės mėnesį (praėjusiais metais sulaukta 194). Nuo šių metų pradžios iki balandžio mėnesio TIC aplankė mažiau lankytojų (iš viso 207, iš jų 172 Lietuvos lankytojai) nei gegužės mėnesį.

Užklausų sulaukiame ir telefonu (gegužės mėnesį – 27, praėjusiais metais –33) ir elektroniniu paštu (gegužės mėn.– 10, praėjusiais metais –7).

Informacinio centro lankytojų gyvenamoji vieta įvairi, į Šilutę atkeliauja visos Lietuvos vietovių gyventojai (daugiau nei pusė visų apsilankiusiųjų – 198 Lietuvos piliečiai ir 154 lankytojai iš užsienio).

Užsienio svečiai tradiciškai dažniausiai atvyksta iš Vokietijos (67) ir kaimyninių šalių – Rusijos (55) ir Lenkijos (15). Antra vasara, kai pastebimas gausesnis lankytojų skaičius iš Prancūzijos (10). Mūsų krašto nepamiršta ir Olandijos, Šveicarijos, Italijos bei kitų šalių piliečiai.

Lankytojų klausimai išlieka panašaus pobūdžio. Populiariausi paklausimai apie apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas, taip pat domimasi Šilutės rajono lankytinomis vietomis, siūlomomis pramogomis ir laivininkų paslaugomis, galimybe nuplaukti į Nidą.

Prašoma nemokamos dalomosios vizualinės medžiagos: lankstinukų, žemėlapių, schemų. Perkami atvirukai ir suvenyrai.

Gegužės pabaigoje Šilutėje lankėsi miesto partneriai iš Vokietijos Beveršteto miesto. Svečiai Šilutės turizmo informacijos centrui atvežė dovanų – du vokiškus dviračius, skirtus nuomoti turistams.

Dviračiai sutvarkyti ir paruošti nuomai, rieda puikiai. Šilutės TIC dar kartą dėkoja už šią dovaną. Maloniai kviečiame visus užsukti į centrą, mes ne tik atsakysime į visus Jūsų klausimus, bet ir pasiūlysime įsigyti suvenyrų su Šilutės krašto simbolika, knygų ir leidinių apie Pamario kraštą.

Čia galėsite įsigyti šiemet išleistą fotoalbumą „HEYDEKRUG Šilutės krašto istorija atvirukuose“ ir atpigusį fotoalbumą „FOTOSKRYDIS. Šilutės kraštas“, kurio kaina 39,60 Lt.    

Mus rasite Hugo Šojaus dvare, Lietuvininkų g. 4. Jei turite klausimų, mums galite skambinti telefonu (8 441)  77 785 arba parašyti el. paštu info@siluteinfo.lt.

Kviečiame tapti draugais Facebook socialiniame tinkle, aplankant mūsų profilį adresu: www.facebook.com/siluteinfo